Kdo končí? Kdo přichází?

19. září 2015 v 19:07 | Barus |  Zajímavosti
Tak zase s tím spožděním, poněvadž bloček je znovu oživen.
V kobře nadobro zkončila Susan Hoecke alias policejní psycholožka dr. Isabel Fringsová, která byla zybita Mathiasem Herrmannem coby rádoby státním zástupcem a expřítelem Kim Krügerový Thomasem Sanderem, který byl v díle Uzamčený zastřelen.
V seriálu také končí krátkodobý neboly dočastný partner Semira Gerkhana Alex Brant, kterého po celou dobu ztvárňoval Vinzenz Kiefer. A jak odejde zatím není známo, někteří fanouškové se obávají i nejhoršího, smrti, protože to je nejpravděpodobnější.
Do seriálu také přibudou nové tváře, jako první se ukázala Inez Björg David alias Nela Stengmanová policejní patoložka, která byla poprvé v díle Vendetta a poté hned v díle Krvavé peníze, kde pomáhala v objasnění náhlé smrti dr. Fringsové. A konečně na jaře v roce 2016 se dočkáme nového partnera číslo 8, Paula Rannera, kterého bude hrát Daniel Roesner. Daniela jsme také mohli už v kobře párktát vidět jako dvojici z Turba a Tacha, kde si zahrál Tacha. V roce 2016 by se mohla i na jednu epizodu vrátit i Charlotte Schwab, která v kobře dlouhodobě ztvárňovala Semirovu šéfku Annu Engelhardtovou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama