Září 2015

Erdogan slaví 49. narozeniny!

22. září 2015 v 20:47 | Brittany11 |  Narozeniny herců

(by Barus)

Dnes (22. 9.) slaví Erdogan Atalay coby Semir Gerkhan krásné 49. narozeniny. Blahopřejeme!

Ze snu do reality (1. díl)

20. září 2015 v 15:58 | Brittany11 |  Romantic stories
Susanna vešla do temné uličky, on jí následoval a šel s ní. V celé té temné a strašidelné uličce bzučelo jenom jedno usmolené světlo, které ani nemělo kryt, takže vlastně to byla jen žárovka. Z ničeho nic se ozval výstřel, žárovka zhasla a byly slyšet jak padají malinké střípky ze žárovky na zem. Ihned rozsvítil baterku a namířil s ní na zhasnuté světlo. Najednou jako by tam zahlédl siluetu nějaké skupinky lidí. Oba si stoupli těsně k sobě. Zbraní mířili před sebe a tou druhou rukou se drželi za ruce. Točili se pořád do kola. Jenže teď se ozval další výstřel. Susanna vzlykla a klekla na zem. Držela si ránu na svém břiše. Sklonil se k ní. Přiložil k její ráně svojí koženou bundu. Párkrát vystřelil do neznáma a zase se vrátil k Sussaně. Objal jí a něco šuškal, že to bude dobré a že to zvládne. Bohužel, už necítil její dýchání ani žádné vzlyky.... její ruka padla ne zem.

Kobra 11- 01x12- Odplata (2, část)

20. září 2015 v 15:44 | Brittany11 |  1. série
Šéfová Anna mezitím přichází do své kanceláře, když jí stopne Andrea s fotografií v ruce.
Andrea - "Šéfová?!" volá od svého stolu
šéfová - "Ano? Potřebujete něco?" nechápavě pozvedne jedno obočí
Andrea - "Ne, ale jde o ten případ postřeleného číšníka."
šéfová - "Ano? A dál? Stalo se něco?"
Andrea - "Tady." podává své nadřízené fotografii
šéfová - "Andreo, nemám brýle, zapomněla jsme si je v autě a navíc je to šíleně rozmazaný. A vůbec? Co to je?"
Andrea - "Je to z fotoradaru, který při té včerejší honičce vyfotil toho střelce. Bohužel toho střelce nerozeznal ani Hartmutův počítač..." šéfová ji skočí do řeči
šéfová - "A proč mi to teda ukazujete?"
Andrea - "Protože je tam přece něco je, SPZ a druhá osoba, která také není rozpoznatelná. Auto patří půjčovně Löbel, ale není žádný záznam o ukradeném autě."
šéfová - "Ukažte? Podívám se." odsune Andreu na kolečkové židli dál od počítače a otevírá jednu stránku za druhou

Kobra 11- 01x12- Odplata (1, část)

20. září 2015 v 15:43 | Brittany11 |  1. série
Tom jde se Semirem na sklenku vína, protože úspěšně vyřešili případ zavražděných žen. Když šli kolem šéfčiny kanceláře, všimli si jak jejich nadřízená má nohy na stole a rozjímá to ticho a klid.
Tom se uculí a povídá- ''Šéfová, šéfová, celé dny učíš aby tvoje děti nedávaly na stůl nohy a pak....'' pokyvuje hlavou
Anna- ''No.... Tome, jsem prostě jenom utahaná'' směje se
Semir- ''Nepůjdeš s námi na sklenku vína?'' chce změnit téma menší z komisařů
Anna- ''Ráda.'' usměje se a jde ke svým podřízeným, kteří už mají dávno každý v jedné ruce její kabát a čekají, až si do něj jejich šéfka strčí ruce

Kdo končí? Kdo přichází?

19. září 2015 v 19:07 | Barus |  Zajímavosti
Tak zase s tím spožděním, poněvadž bloček je znovu oživen.
V kobře nadobro zkončila Susan Hoecke alias policejní psycholožka dr. Isabel Fringsová, která byla zybita Mathiasem Herrmannem coby rádoby státním zástupcem a expřítelem Kim Krügerový Thomasem Sanderem, který byl v díle Uzamčený zastřelen.
V seriálu také končí krátkodobý neboly dočastný partner Semira Gerkhana Alex Brant, kterého po celou dobu ztvárňoval Vinzenz Kiefer. A jak odejde zatím není známo, někteří fanouškové se obávají i nejhoršího, smrti, protože to je nejpravděpodobnější.
Do seriálu také přibudou nové tváře, jako první se ukázala Inez Björg David alias Nela Stengmanová policejní patoložka, která byla poprvé v díle Vendetta a poté hned v díle Krvavé peníze, kde pomáhala v objasnění náhlé smrti dr. Fringsové. A konečně na jaře v roce 2016 se dočkáme nového partnera číslo 8, Paula Rannera, kterého bude hrát Daniel Roesner. Daniela jsme také mohli už v kobře párktát vidět jako dvojici z Turba a Tacha, kde si zahrál Tacha. V roce 2016 by se mohla i na jednu epizodu vrátit i Charlotte Schwab, která v kobře dlouhodobě ztvárňovala Semirovu šéfku Annu Engelhardtovou.

Návrat? Ano - Ne - Možná

14. září 2015 v 21:14 | Barus |  Zajímavosti

Bylo nabídnuto už mnoho hercům, aby se vrátily.

Podívejte se, kdo všechno dostal příležitost!


Gottfried končí s Kobrou, nevratně!

13. září 2015 v 21:58 | Barus |  Zajímavosti
Tak opožděně přidávám, že Gottfried alias dlouholetý stálý komisař Dieter Bonrath zkončil. Zemřel v epizodě Vymazaný, kde také oslavil své 40. narozeniny v pozici policisty DP.

Ukradený život (Gestohlenes Leben)

13. září 2015 v 21:47 | Barus |  20. série
Jenny Dorn je obětí útoku z internetu. Někdo rozluštil její online profil a zpřístupnil jej tak, že informuje o její špatné pověsti. Vzhledem k tomu, že po virtuálním vražedném hovoru následuje skutečná vražda, Jenny se dostane do skutečného nebezpečí. Stopa vede na policejní školu, kde Jenny vyučovala internetové profily. Semir musí jednat rychle, aby osvobodil svou kolegyni od noční můry....

Prostor (Space)

13. září 2015 v 21:44 | Barus |  20. série
Katja Schubert byla kdysi na školení u Semira. Ale teď se dostane v podezření, že provádí ekonomickou špionáž. Má něco skrývat? Je tu vražedné přepadení astronauta Thomase Bernhardta, a to musí vyšetřit hrdinové dálniční policie ve světě kosmických letů, přesněji řečeno u Mezinárodní kosmické agentury - Space Agency v Kolíně nad Rýnem. Tam se setká Semir s Katjou Schubert, kterou učil na policejní akademii. Svobodná matka pracuje pro bezpečnost společnosti. Ale rychle se dostane do podezření z průmyslové špionáže. Má co skrývat?

Souboj v divočině (Duell in der Wildnis)

13. září 2015 v 21:44 | Barus |  20. série
Semir a Alex chtějí strávit svou dovolenou společně v divočině. Pohodové chytání pstruhů má ale rychlý konec: Peter Neumann je na útěku před ozbrojenými gangstery a klesá přímo před nohami dálničních policistů. Když se potom objeví ještě atraktivní bioložka lesnictví Pia, začíná bezdechá štvanice přes divočinu. Tak si Semir a Alex svou dovolenou nepředstavovali.