Únor 2015

23.2.2015; 18:40; III. (12) Taxi 541

23. února 2015 v 16:06 | Barus |  Na FANDOVI
Šéfka dálniční policie Anna Engelhardt má poruchu na voze a bere si taxíka. Jeho řidič znenadání změní směr. Policistka pohotově zareaguje a těsně předtím, než se jí útočník pokusí zastřelit, stačí uprchnout v jeho vlastním voze.
V kufru osobního automobilu Semir a André najdou mrtvolu skutečného taxikáře. Kriminalisté zjistí, že zavražděný v posledním období obdržel na svůj účet nebývalý obnos peněz. Zjevně se vrah zbavil někoho, kdo ho delší dobu vydíral.
Gebhardt a jeho kumpán Ebertshäuser organizovali pro svého šéfa Enza kokainové zásilky. Nešťastný taxikář se stal nepohodlným svědkem a musel být odstraněn. Anna Engelhardt přišla celé bandě na stopu a měla skončit stejným způsobem…

10.2.2015; 18:40; III. (3) Stopařka

10. února 2015 v 18:28 | Barus |  Na FANDOVI
V lesíku u dálnice je nalezena mrtvola muže. Vyšetřování ukáže, že pachatelem byla žena, kterou řidič Matze do svého vozu nabral jako stopařku. André a Semir rekonstruují jeho jízdu a na čerpací stanici, kde byl zavražděný spatřen naposledy, narazí na důležité indicie. Pachatelkou je podle všeho mladá pumpařka Anna Terjung. Zatímco se policisté snaží zjistit, zda se oběť a její vrah znali, stane se druhá vražda. André a Semir jsou přesvědčeni, že narazili na sériového vraha a jsou si téměř jisti, že je jím právě Anna. Po ní však jako by se slehla zem a začíná horečné pátrání.


9.2.2015; 20:20; X (3,4) Záblesk a Pod palbou

9. února 2015 v 20:02 | Barus |  Na FANDOVI
Tom a Semir seberou na dálnici prchající, zakrvácenou ženu. Když ji odvážejí do nemocnice, jejich vůz je přitom přepaden a ostřelován. Později objeví v lese u dálnice prostřílené auto s mrtvolou detektiva Kirstena Zimmermana. Vůz je plný monitorovacích přístrojů. Neznámá žena se v jeho záznamech také vyskytuje. Když se jí částečně vrátí paměť, rozpomene se, že byla na místě, kde startovala letadla, a tak pátrání zavede policisty do firmy na letecké součástky. Ukáže se, že žena se jmenuje Petra Schubertová a pracovala tam jako sekretářka. Nic podezřelého se však v objektu nenajde, jen zcela vyklizená prázdná hala. Poté, co Petřin byt vyhořel a útoky na ni pokračují, bere si ji Tom k sobě domů, ale i tam jsou přepadeni a Petra je unesena.
Tom a Semir se náhodně stanou svědky vraždy na dálničním odpočívadle. Výslech vraha jménem Harding ale nic nepřinese, o motivech svého činu mlčí. Ukáže se však, že tento muž přijel stejně tak jako jeho oběť do Německa, aby se ucházel o práci ve firmě Brankmann, zabývající se importem a exportem. Majitelka firmy Patricia Brankmann tvrdí, že Hardinga neznala, to je však lež. Tom se ve firmě seznámí s krásnou Tirou a dá si s ní rande. Na něj ale nedorazí, místo toho neznámý muž telefonicky oznámí Semirovi, že musí Hardinga propustit, jinak bude Tom zavražděn. Semir pak křivě vypovídá u soudu. Toma najde v opuštěné továrně, ale lidé Brankmannové tam po nich střílejí...

9.2.2015; 18:40; III. (2) Tank na scestí

9. února 2015 v 7:13 | Barus |  Na FANDOVI
Z kasáren byl odcizen tank s kterým zloděj prchá po dálnici. Do jeho pronásledováni se zapojí André a Semir s Mercedesem CLK. Poté, co přejede několik vozů a způsobí hromadnou nehodu, je dálničním úsek A 499 uzavřen. Tank zastaví před blokádou speciálního komanda.Tank sjíždí z dálnice do lesa a André za ním. Po honičce v lese bylo zjištěno, že se jedná o útok na jednu věznici. Tank po příjezdu vystřelí jednu nábojnici pro výstrahu a tím zabarikáduje jednoho chlapce sutí, který měl být propuštěn. André vysvobodí chlapce a tím mu zachrání život. Zloděj tanku si vyžádá jednoho vězně Huberta Neubera, jako pomstu za smrt své dcery. Semir zjistí, že se jedná o vysvobození Neubera svým bratrem který, se vydával za Georga Baushinga, kterému právě Neuber zabil dceru. Semir to dává vědět Andrému, který naskočí na tank. Semir se vydá za tankem ve vojenském džípu. Poté co Neuber a jeho bratr opustí tank a nechají jej jet po louce bez řidiče, se tanku zmocnil Semir a André. Prchající vězeň v civilním voze je ostřelován tankem, který řídí Semir a postu střelce se ujal André. Po přestřelce André trefí zadek vozu. A tak zadrží vězně, jeho osvoboditele a tank za deset miliónů marek.

4. vtip

7. února 2015 v 19:35 | Barus |  Moje tvorba

6.2.2015; 18:40; III. (1) Poslední šance

6. února 2015 v 18:26 | Barus |  Na FANDOVI
Bonrath a Hercberger dostali nové Porsche, které hned vyzkoušeli při přepadení krajské banky. Zloději prchají ve vylepšeném Mercedesu po dálnici. Řidič Mercedesu je bývalý kaskadér. Do pronásledování se zapojí André a Semir se svým BMW, které řídí André. Po honičce na dálnici zloději setřásli Bonratha s Porchetem. Zloději byli velice dobře připraveni. Jejich Mercedes byl vybaven lepším plynem a vůz byl dokonale vyvážen. Za městem měli připravený odtahový vůz, který použili na přeskočení kanálu. André jako náruživý řidič se rozjel za nimi, ale "utopil" Semírovo BMW v kanálu. Jeden ze zlodějů byl zraněn odraženou kulkou svého bratra. Po odvezení k lékaři se řidič zmocnil peněz a zlodějům ujíždí. Zloděje později uvězní v chladící věži. André se přes výrazný nesouhlas Semira "zmocní" Porschaka a vydává se za řidičem Mercedesu. I nyní řidič nad Andrém vyzrál. Zase se vydali ke kanálu, ale tentokrát přeskočil jenom André. Řidič zůstal na druhé straně kanálu. Po nadšení, že kanál přeskočil zjistí, že řidič ujíždí s penězi pryč.

3. série na Fandovi!

6. února 2015 v 18:25 | Barus |  Na FANDOVI
Ode dneška můžete od 18:40 do 19:30 sledovat třetí sérii na fandovi. Dnes ji zahájí díl Poslední šance, ve kterém se Semir s Andrém pořádně vykoupají. A celou řadu a partnerství Semira a Andrého ukončí náhlá a však brutální ''smrt'' komisaře Andrého na Malorce v díle Osamělé vítězství.
Takže, máte se na co těšit!

3. vtip

5. února 2015 v 20:47 | Barus |  Moje tvorba

2. vtip

5. února 2015 v 20:36 | Barus |  Moje tvorba