Srpen 2014

Dietmar Huhn- 70 let

31. srpna 2014 v 12:00 | Barus |  Narozeniny herců
Dnes je mému nejoblíbenějšímu tlouštíkovi Hottíkovi 70 let. Dietmar se narodil 31. srpna v roce 1944. (Malá informace- narodil se ve stejný rok jako můj děda, ale i tak je mladší o skoro půl roku.) V Kobře Dietmar ztvárnil milého tlouštíka Horsta Herzbergera, který měl hodně přezdívek- Hotte, Herci.... Bohužel zemřel, když ochránil Bena, za to mu jsem vděčná :) No nic, přeji vše nejlepší Dietmare a hlavně hodně štěstí a zdraví! Přeju ti to já, Brittany a hlavně blog :D
(klikněte na 'celý článek' a uvidíte jeho foto)

Design 16.

30. srpna 2014 v 15:33 | Barus |  Designy
Po delší době jsem změnila dess. A jelikoš se okolí pomalu, ale jistě začne barvit podzimními barvami. Proto jsem ho změnila teď, až začne škola (nééééé) už by nebyl takový čas. No, fotka je jiná než to vidíte Vy. Musela jsem zmenšit stránku, aby byl vidět celý design a proto je tam to pozadí ošklivé :( Snad Vám to moc neva a doufám že se líbí všem :D Jinak se možná i divíte, proč jsem zrovna zvolila téma Kobra 12, když je blog o K11. Zvolila jsem to protože se zrovna teĎ dívám na dvanácku a moc se mi začíná líbit :) tak ještě jednou doufám ež se líbí, papapa Líbající Barus


Soutěž č. 5

30. srpna 2014 v 14:33 | Barus |  Soutěže
Koukala jsem se po článcích a všimla jsem si, že už hooooodně dlouhou dobu nebyla žádná soutěž. Jeto taková pidi midi soutěž.
Uhodne někdo kdo je na obrázku???


1. 9. 2014; 18:40; IV. Na útěku

30. srpna 2014 v 12:57 | Barus |  Na FANDOVI
Vzala jsem si na starost čtvrtou sérii s tím, že sem budu dávat jednotlivé dílky. První tři jsem nestihla, tak se omlouvám Rozpačitý

Kritika, pochvala-
Dílek je supr. Jinak mě velice zaujalo Tomovo ''parkování'' na střechu auta v blátě :DDD No, nebudu prozrazovat co se stane, jenom Vám říkám, co se mi líbí, víc nic.


Majitelky jedou pryč

25. srpna 2014 v 8:24 | Brittany11 |  Důležité
Ahoj lidi. Na tento týden od dneška až do pátku tu nebudou obědvě majitelky. Já jedu do Francie a Barus si jede na Šumavu. Blog budu snad sledovat a budu možná přidávat články, každopádně jsme snad žádné nenačasovali. Tak zase v pátek :)

S.G.- 1. část

23. srpna 2014 v 15:05 | Brittany11 |  Jak jste je ještě neznali: lidi z Kobry 11 z jiné stránky

S.G.- 1. část


Jako každý den ho ve čtvrt na osm ráno probouzel otřesným zvukem budík. Vypnul ho. Zvedl se ze své vyhřáté postýlky, kde ještě ležela jeho polovička. Jemně ji pohladil po vlasech a zašeptal ''Vstávej, už je den.'' Ta se jenom převalila a ospalým hlasem mu odpověděla ''Semire... ještě chvilku.'' on jí také odpověděl, i když by nemusel, ona to věděla ''Já tě klidně nechám, ale vysvětli to šéfové.'' usměje se a jde do kuchyně přichystat snídani. Když vstala, políbil ji na tvář. A jelikož má práci dříve, musel už vyrazit pro svého partnera na smluvené místo.
Tom Kranich už na něj čekal ve svém každodenním saku a sledoval hodinky. Když se jeho parťák uráčil přijet, nastoupil na místo spolujezdce. ''Ahoj Semire.'' ''Ahoj...'' Tom mu skočil do řeči ''A prý že já jezdím pozdě, ty máš už 9 minut spoždění... to jsem ti to kafe nemusel kupovat, ale protože jsme dobrák, tak ti ho i přesto dám, tu máš.'' podal mu kelímek s kafem, který byl k očekávání vařící. Semir ho div neodhodil na zem, když byl tak horký a jenom zařval ''Sakra! Dnes jdu pozdě pro tebe, skoro pozdě do práce, šéfová mě zabije, protože nemám hlášení a ještě se tu spálím!'' řve na celé auto. ''Semire... uklidni se, praskne ti cévka'' směje se ''Já ti dám že mi praskne cévka.... jsme stejně starý a navíc ty se rozčiluješ víc než já....'' už mu Tom skočí zase do řeči ''....ale mám i důvod.'' ''Jo a jaký?'' ''Mno.... vlastně ani nevím.... jo už vím, mám za parťáka přece tebe?'' šibalsky se usměje ''Aha...'' usměje se také.
Po chvilce si Tom vyndá z pytlíku croasan a z pytlíku mu vypadnou drobky na podlahu. A Semir se hned zase naštve ''To se mi snad jenom zdá, né že mě chceš spálit, ale chceš mě také nechat o hladu?'' Tom má na toto dobrou odpověď, ale než jí řekne tak si kousne a s otevřenou pusou plnou croasanu mu povídá ''No... on je trošku horký.. mohl by ses spálit.'' směje se a Semir si všimne co má Tom pod nohama ''No... co je tohle?'' ukazuje na chlívek pod Tomovíma nohama ''Včera jsem ho přivezl z opravny a teď tohle....'' ''Co?'' ''No ty drobky.. na podlaze dorbky, na sedadle drobky, všude jsou samé drobky! Už zase!'' zakončil svojí větu a Tom mu hned odpověděl ''Člověče, tak tu máš mít talíře....'' začali se smát.
Mezitím před nimi projelo luxusní auto. Semir se do něj zahleděl a uviděl krásnou brunetu, Tom si toho všiml také a řekl mu rovnou ''Tak na to zapomeň.....'' kousne si a dopoví větu''..., hrozně drahý provoz.'' Semir se zeptá ''Ten auťák?'' ''Ten taky.'' za smějí se znova, ale před nimi vybouchne výbušnina a oni se dostanou do smyku, pak to vezmou přes jedno auto a letí ve vzduchu a přitom jejich auto dělá spoustu otáček. Pak nakonec auto spadne na zem a skoro se roztříští.
Na místo po chvilce přijedou kolegové z dálniční policie. Mezi nimi je i jejich šéfová Anna. Ta se hned rozběhne k autu Semira a Toma. Semir vyleze sám, ale Tomovi budou muset pomoc. Po chvilce se už Semir opíral o pangejt a šéfová vedle něj, a dívali se jak Toma nandavají do sanitky. ''Měl jsem dřív zabrzdit.'' ale to už šéfovou naštvalo ''Nesmíte si to brát za vinu Semire, a navíc, ostatní říkali, že se tomu zabránit nedalo.'' ''Jestli to Tom nepřežije... odejdu'' smutně se podívá na odjíždějící sanitku ''Ale Tom to přežije, zvládl i jiné situace, a tahle je ještě dobrá. Sám uvidíte, za chvíli Vám bude zase drobit na sedačky.'' usměje se ''Odkud to víte, že je auto vždy plné drobků?'' ''No... řekněme, že jsem se to dozvěděla jen náhodou...'' ''Hartmut?'' ''Jo... ale teď už pojedeme na stanici.'' ''Ne... myslím, že bych měl jet do nemocnice. Určitě tam bude i Michaela a...'' ''A... vy ji musíte říct vše, co?'' ''Ano...'' ''Dobře, ale zdá se, že nemáte čím jet, ne?'' Semir se podívá na jeho milované BMW jak ho odváží a smutně mu zamává a pokusí se o vtípek ''No... teď by Tom řekl: Výborně Semire, mám tě spojit s šéfovou?'' šéfová se usmála ''Nojo, to by mu bylo podobné, že?'' ''To jo'' ''No tak pojedeme mým vozem, ano?'' Semir kývne a natáhne ruku pro klíče ''Co potřebujete?'' ''No... klíčky přece.'' ''Tak na to zapomeňte, řídím já, věřte, bude to bezpečnější.'' usměje se.Mrak/Die Wolke

22. srpna 2014 v 20:11 | Brittany11 |  Carina N. Wiese
!!!Moc se omlouvám za to že jsem nedala moc článků, no spíš žádný za tento týden a i ten mynulý. Snad vám to tenhle vynahradím a příště to už bude ok :)!!!

Poster k filmu Mrak
Drama/Thriller/Sci-Fi/Katastrofický
Německo/2006/105minut
Režie: Gregor Schnitzler
Hrají: Paula Kalenberg, Franz Dinda, Hans-Laurin Beyerling, Carina Wiese, Jennifer Ulrich, Karl Kranzkowski, Richy Müller, Tom Wlaschiha, Gabriela Maria Schmeide, Dirk Galuba, Joram Voelklein
CZ název Mrak
Německo Die Wolke
SK název Atómový mrak
EN název The Cloud