Sussana von Landitz

4. dubna 2014 v 21:10 | Brittany11 |  AFC11:NT2 - postavy
Susanna von Landitz-
ztvárnila: Julia Stinshoff
Susanna, zatím jako jediná představitelka něžného pohlaví, tvoří ústřední dvojici komisařů s Frankem Traberem (což pro něj zprvu není žádná výhra :-)). Je šlechtického původu, čímž si vysluhuje nejednu sarkastickou poznámku od Franka - ona mu, ale podle toho svým chováním nikdy nezůstává nic dlužna. Mezi její přednosti určitě patří inteligence, cílevědomost, organizační schopnosti, spolehlivost a samozřejmě krása. Je tedy dokonalým opakem svého kolegy, a to je hlavním důvodem jejich nepřetržitých sporů a hádek. I přes tyto výrazné neshody a kritice jednoho druhým, případ vždy společně dovedou ke zdárnému konci.
Susanna nosí ráda elegantní sportovní oblečky a její velkou vášní jsou i vysoké podpatky. Kde komu by se mohlo zdát, že pro policejní komisařku je to velká nevýhoda, ona však zvládá i běh na vysokých podpatcích.
V nebezpečí se Susanně vždy pořádně rozbuší srdce, reaguje ovšem jako profesionál a tak dokáže zachovat chladnou hlavu a minimalizovat riziko. Natož pak, když je ohrožen někdo jiný, reaguje pohotově a starostlivě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama