Postavy

21. března 2014 v 16:41 | Brittany11 |  Postavy
Semir Gerkhán
- manželka Andrea Gerkhánová (dříve Schäferová)- rozvod v 10. sérii
- otec Ismar Gerkhán, matka Ilja Gerkhánová
- bratr Kemal Gerkhan
- od 3. série - dcera Aida, od 4. série dcera Lili, od 9. série dcera Juliana
- nemanželská dcera Dana
- bratranec Aladdin Gerkhán
- 35 let
- vrchní komisař
- Kobra 11
- Grünstraße 3
- rodiný dům

Popis:
Semir je docela malý, měří jen 160 cm. Je poněkud svalnatý. Má hnědé oči se zelenými odlesky. Má hnědé vlasy.
Foto:

Život:
Semir se narodil v Turecku. Má otce jménem Ismar Gerkhán a a jeho matka se jmenuje Ilja Gerkhánová, jeho rodiče mají také ještě syna, který se jmenuje Kemal Gerkhán. Kemal je o 5 let mladší než Semir. Když se Semirovi rodiče přestěhovaly do Německa a Semir s nima, našel si tam po několika letech stálou práci u dálniční policie v Kolíně nad Rýnem. Jeho prvním parťákem byl André Fux a jejich šéfová Katarina Lamprechtová. Lamprechtová však neznámo jak odchází a je nahrazena Annou Engelhardtovou, Anna pak odchází an mateřskou a je nahrazena Kim Krügerovou. Kim tu nepobyla taky moc dlouho a byla nahrazena zase Annou Emgelhardtovou. André byl zabit při hledání malého chlapce a jeho matky na Malorce. Semir dostal partnera Toma Kranicha. Semir a Tom se moc neměli rádi, ale po pracovní stránce jim to šlo super. Semir se oženil s Andreou Schäferovou => Gerkhánovou. V budoucnu budou vychovávat dvě roztomilé dcery Aidu a Lili. Teké je nadále partnerem Toma.
Charakteristika:
Semir je ten největší paličák- pravil Tom ;)

Služební auto:

Tom Kranich
- manželka Michaela Kranichová (dříve Breierová)
- otec Frank Kranich, matka Maria Kranichová (R.I.P.)
- sestra Nadja Kranichová
- od 2. série dcera Mia a Sára, od 3. série syn Sebastian
- 36 let
- hlavní komisař
- Kobra 11
- má fenu Donnu
- Dasselstraße 10
- byt, od epizody Nový dům bydlí v rodiném domě (naproti své nadřízené Anně E.)

Popis:
Tom je zase o něco vetší než Semir. Má tmavě hnědé vlasy a oči. Je pohledný a svalnatý.
Život:
Tom jsou rádi že mají v rodině alespoň jednu dívku- Nadju Kranichovou : dcera Franka a Marie. To se však změní když si Tom v první sérii v epizodě Až do smrti vezme za manželku Michaelu Braierovou => Kranichovou, i jim se narodí dcerky, dvojčata v druhé sérii v epizodě Dvojčata a ve třetí sérii v epizodě Nový přírustek se jim narodí syn Sebastian. Tom přišel k dálniční policii po Andrého smrti, Semir byl z toho špatný a nebral Toma vážne, ale spolupracovalo se jim parádně, to mi věřte. Tom když přišel k dálniční policii měl se Semirem šéfku Katarinu Lamprechtovou, která neznámo jak odchází a je nahrazena Annou Angelhardtovou, ta pak odchází na mateřskou dovolenou a je nahrazena šéfkou Kim Krügerovou, která byla při přestřelce zraněna a měla velké zranění, proto odchází a na její místo nastupuje opět Anna Engelhardtová. Tom spolu se Semirem bourají dál, dál, dál a dál... auta a pořád je to baví. Taky samozřejmě žije se svojí velkou rodinou šťastně až do teď :)
Služební auto:

Andrea Gerkhánová (dříve Schäferová)
- manžel Semir Gerkhán- rozvod v 10. sérii
- od 10. série přítel Robert
- otec Hans Hubert Schäfer, matka Margot Schäferová
- sestra Katrina Schäferová, bratr Hans Schäfer
- od 3. série - dcera Aida, od 4. série - dcera Lili, od 9. série dcera Juliana
- 31 let
- nosí brýle, kontaktní čočky
- sekretářka
- Grünstraße 3

- rodiný dům

Popis:
Andrea má zrzavohnědé kudrnaté vlasy, ale někdy je má obarvené, třeba ne hnědou. Má hnědé oči a krásný úsměv. Je větší než Semir.
Život:
Andrea se narodila v Berlíně, má otce Hanse Huberta Schäfera a její matka se jmenuje Margot Schäferová. Její rodiče mají také dceru Katrinu a syna Hanse, všichni mají příjmení po rodičích. Andrea je ze všech nejmladší, ale zato to dotáhla docela daleko, už od svých 23 let pracuje u dálniční policie v Kolíně nad Rýnem. Její první šéfka Katarina Lamprechtová byla docela přísná, ale druhá šéfová Anna Engelhardtová, ta byla zase pohodovější, třetí šéfová je zase o něco přísnější, ale né na Andreu- vždyť ta zvládá vše na jedničku s hvězdičkou, to na Semira s Tomem byla ostrá jako břitva, všichni věděli proč- no, ničí auta jako zběsilý, tak to se není čemu divyt. Po přestřelce byla Kim postřelena a měla vážná zranění, proto odchází a je nahrazena zase Annou Engelhardtovou. Semir s Andreou jsou nejznámější pár z dálniční policie ( to protože je jediný :D, teda zatím ), pořád se k sobě vracely a zase od sebe odcházeli, ale pak přišel ten osudový den kdy se Semir s Andreou oženil a v budoucnu budou spolu vychovávát dvě krásné holčičky, Aidu a Lili. Aida se narodí ve stejný den stejně jako Tomův a Michaelyn syn Sebastian, ve 03x02- Nový přírustek. Lili se narodí v 04x06- Minulost. Andrea zase zaujme místo sekretářky po smrti Eleny Ahrensové, protože Aida i Lili budou chodit do školky a později do školy. Všichni žijí šťastně až do teď.
Charakteristika:
Andrea je úžasná sekretářka, která vše zařídí, obstará a taky zkontroluje. Jinak je i chytrá a s počítači dokáže divy, dalo by se jí říkat i počítačová Heckerka. Občas se dostane do malérů, ale díky jejímu muži a Tomovi se jí nic nestane. Dalo by se oní říci že je i tak trošku úchylka na kratší šaty bez ramínek stejně jako její nadřízená Anna E. a Michaela K. Je šťastná manželka a brzy i matka.
Souktomé auto:

Michaela Breierová => Kranichová
- od 1. série se stal jejím manželem Tom Kranich
- otec Carl Breier, matka Elisabeth Breierová
- má sestru Claudii Breierovou
- od 2. série dcera Mia a Sára, od 3. série syn Sebastian
- 31 let
- učitelka chemie a cizího jazyku
- má fenu Donnu
- Dasselstraße 10

- od epizody Nový dům bydlí v rodiném domě

Popis:
Michaela je krásná plavovláska s rovnýma vlasama. Má modré oči. Je vyšší než Semir.
Život:
Michaela se narodila v Kolíně nad Rýnem Carlovi a Elisabeth Breierovím. Ti dva mají ještě jednu dceru Claudii Breierovou. Michaela je učitelka chemie a cizího jazyka. Poprvé byla v 01x03- Nová láska kde s ní flirtoval Tom Kranich. Po tomto díle už spolu chodí a pak dostane nabýtku k sňatku, Michaela odpověděla samozdřějmě že ANO. V epizodě Až do smrti uslyšíme ANO i od Toma, když si vezme Michaelu za svoji ženu. V epizodě Dvojčata přivede na svět dvě krásné holčičky, Miju a Sarah. V epizodě Nový dům se sesvým manželem přestěhují do krásného velkého rodiného domu. Ve 03x02- Nový přírustek se jim narodí syn Sebastian, Semirovi a Andree dcera Aida. Míša a Tom se svojí velkou rodinou žijí šťastně až do teď :)
Charakteristika:
Michaela je šikovná a profesionální učitelka. Je šťastná manželka a matka.
Auto:

Anna Engelhardtová => Baumgartnerová
- od 2. série přítel Maximilian Baumgartner a od 4. série její menžel je Maximilian Baumgartner
- sestra Christina Engelhardtová, bratr Peter Engelhard
- matka Käte Engelhardtová a otec Jan Engelhard
- s bývalím manželem má syna Olivera Chwarze a Sabinu Schwarzovou, nevlastní dcera Sophie Baumgartnerová
- 36 let
- nosí brýle, kontaktní čočky
- šéfka dálniční policie, vrchní komisařka
- Bachstraße 7

- byt, od epizody Něco nového bydlí v rodiném domě

Popis:
Anna má blonďaté kudrnaté vlasy, někdy je má přebarvené. Má zelené oči a krásný úsměv. Je vyšší než Semir.
Život:
Anna se narodila v Hanburku. Její otec je Jan Engelhard a matka Käte Engelhardtová, má taky sestru Christinu a bratra Petra. S bývalým manželem Chrisem Schwarzem má syna Olivera Schwarze a Sabinu Schwarzovou. Ale i všechna krásná manželství se mohou rozpadnout, i když se to nezdá, mají se pořád rádi, ale jenom jako kamarádi. Anna je druhá a taky čtvrtá šéfová dálniční policie v Kolíně nad Rýnem. Je náhradou za vrchní komisařku Lamprechtvou a pak za vrchní komisařku Krügerovou. V epizodě Něco nového se konečně dostěhovala do nového domu, hned ten večer byla oslava kde se všichni dozvěděli novinu.... Ve 01x07- Únos se poprvé objevyl Max Baumgartner, no a co si myslíte ?, ano, zprávně, hned se do ní zamiloval. Ti dva se jednoho krásného dne i vezmou. Žijí šťastně až do teď, jo a mimochodem, v domě jich je pět- Anna, Max, Oliver, Sabina a Sophie- Maxova dcera.
Charakteristika:
Anna má dost velkou trpělivost s jejímy podřízenými se Semirem, Tomem, Niklasem, Janem a později i Benem, jelikož pořád bourají a mají takovou drzost se tomu ještě smát. Jinak je nadměrně chytrá, všichni říkají že by měla spíše malovat nebo vařit. Je šťastná matka a později i manželka Maxe.
Soukromé auto:

Horst Hotte Herzberger
- má nalezenou dceru Hanu Herzbergerovou z dávných let ( kdy ještě byl hubený :D )
- matka Elfrieda Herzbergrová
- sestra Anke Altmanová
- 47 let
- nosí brýle
- nadstrážmistr
- Kobra 19
- Lohsestraße 18

- rodiný domeček

Popis:
Hotte je trošku plešatý, ale jinak má hnědošedivé vlasy. Je hodně tlustý a rád jí. Je docela malinký, ale né jako Semir, spíž větší než Semir. Má modré oči.
Život:

Služební auto:

Soukromé auto:

Dieder Bonrát
- od 6. série má manželku Helenu Winterovou => Bonrátovou
- syn Johen Bonrát
- otec Paul Bonrát
- 46 let
- nosí brýle
- nadstrážmistr
- Kobra 19
- Slabystraße 14

- byt, od 06x08 bydlí v rodiným domě

Popis:
Dieter je docela plešatý, jinak má černošedivé vlasy. Má modré oči. Je největší z celé dálniční policie. Je hubený.
Život:

Služební auto:

Soukromé auto:

Jan Richter
- má vztah s Elenou Ahrensovou -> po její smrti odchází od dálniční policie a je nahrazen vrchním komisařem Benem Jägerem
- od epizody = Nová parta
- 34 let
- nosí brýle, kontaktní čočky
- má sestru Katrin Richterovou
- jejich rodiče zemřeli při autonehodě
- vrchní komisař
- Kobra 12
- parťák - vrchní komisař Niklas Keller
----
- přesně rok po smrti Eleny se sejde dálniční policie a Jan u jejího hrobu, Jan se rozhodne vrátit
- parťačka - vrchní komisařka Jenny Dornová
- Kobra 9
- má podivuhodný vztah s Jenny, jinak svatba zatím v nedohledu ;)

Popis:

Život:
Jan je z Rakouska z Vídně. Jeho rodiče zemřeli při autonehodě. Má sestru Katrin Richterovou. Přichází na žádost jeho bývalé kolegyně a zároveň po příchodu jeho nadřízené Anně Engelhardtové s parťákem Niklasem Kellerem z protidrogového oddělení přímo na dálniční oddělení. Jan je vrchní komisař a jeho číslo Kobry je 12 --- Kobra 12. Po odchodu Andrey na mateřskou dovolenou nastupuje na její místo krásná a atraktivní Elena Ahrensová, která je plnohodnotná náhrada za Andreu. Jan se sní čím dál víc zbližuje, po několika letech jí chce požádat o ruku, ale při přepadení dálniční policie bude postřelena a zemře v Janově náruči s posledními slovy- Milu..ji ....t..ě.....! Jan po pár dní co se mu v práci nedařilo a všechno na něj padalo se rozhodnul že navždy odejde od dálniční policie. Tak tedy šel. ... Už je to rok co Elena zemřela a dálniční policie se rozhodne ji dát nějaké květiny a zapálit svíčku zesnulé Eleně, náhodou se tam potkají s Janem. Ale Niklas má už nového parťáka, jinak by se Jan samozdřejmě vrátil. Proto pár dní počká, pak mu zavolá šéfová a zdělímu že mají nového kolegu (neřekla mu že to je kolegině !) Jan bude překvapen a Jenny nesnáší, ale pak jí unesou a Jan jí prostě musí zachránit. Jan si pak s ní začíná po tom co jí našel. Budou si dávat jednu pusu za druhou při západu slunce na lomu, kde měla prý spadnou a zemřít ´´náhodou´´. Tom a Semir si znich dělají legraci, ale i přesto jejich láska sílý dál a dál, dokonce až do teď. Janovi pak už vůbec nevadí že je jeho parťačka právě ona, totiž Jenny Dornová.
Služební auto:

Niklas Keller
- je rozvedený
- dcera Anke Kellerová - 2 roky, syn Ben Keller - 4 roky
- 37 let
- vrchní komisař
- Kobra 12
- od epizody = Nová parta

- parťák - Jan Richter ; Ben Jäger

Popis:

Život:

Služební auto:

Ben Jäger
- má vzláštní vztah s Claudií Breierovou
- otec Konrad Jäger, matka Elsa Jägerová - jsou však rozvedení
- sestra Annie Jägerová : 27 let
- je bezdětný
- 34 let
- vrchní komisař
- Kobra 12
- má hudební skupinu

- parťák - Niklas Keller - Niklas si zněj pořád dělá legraci že je jako jeho čtyřletej syn Ben(íček)

Popis:

Život:

Služební auto:

Elena Ahrensová
- Jan Richter
- 31 let
- otec Georg Ahrens, matka Charlotte Ahrensová
- sestra Elisabeth Ahrensová
- druhá sekretářka dálniční policie

- bude postřelena a následným zraněním podlehne a zemře v Janově náručí

Popis:

Život:

Soukromé auto:

Jenny Dornová
- Jan Richter
- 28 let
- vrchní komisařka
- parťák - Jan Richter

- Kobra 9

Popis:

Život:

Služební auto:

Soukromé auto:

Maximilian Baumgartner
- od 1./2. série přítelkině Anna Engelhardtová a od 4. série manželka je Anna Baumgartnerová (Engelhardtová)
- jeho dcera z předchozího manželství se Silvii Baumgartnerovou (R.I.P.) se jmenuje Sophie Baumgartnerová, nevlastní syn Oliver Schwarz a nevlastní dcera Sabina Engelhardtová
- otec Willi Baumgartner, matka Emma Baumgartnerová
- 38 let
- právník
- od epizody Něco nového bydlí v Bachstraße 7

- rodiný dům, od epizody Něco nového bydlí v rodiném domě s Annou Engelhardtovou

Popis:
Max má tmavě hnědé vlasy. Má hěndé oči. Je vysoký a hubený. A samozdřejmě že má také tu svalovou hmotu :)
Život:
Max se narodil v Hanburku, to má docela hodně společného s jeho životní partnerkou. Jeho otec je Willi Baumgartner a matka Emma Baumgartnerová. Je jedináček. (což znamená že vše zdědí, jelikož pochází z dost hodně bohaté rodiny). Má dceru s jeho byválou ženou Silvií Baumgartnerovou- z Francie, proto dříve Delong. Silvie bohužel zemřela při tragické autohavárii na její třicátépáté narozeniny- Max jí vezl na místo konání její oslavy, ale stala se ta strašná věc, na křižovatce kamion nepostřehl že má červenou a rozjel se, jenomže tam zrovna jel Max a Silvie, kamion do nich narazil: Silvie zemřela na místě a Max bojoval o život v nemocnici na operačním sále, i tam se chvíli myslelo že to nedokáže, když měl zástavu srdce, ale nakonec ho jeho anděl strážný zachránil. Max je právník. Sophie- jeho dcera -studuje na právnické fakultě aby se takzvaně potatila a byla taky eso v právnické profesi. Max se v obdobý kdy byla Sophie unesena zamiluje do Anny Engelhardtový, ona a její oddělení vyšetřují únos Sophie. Po krátké době budou víc než dobří přátelé, tedy jestli mi rozumíte tak už spolu něco měly. V epizodě Navždy, což je pilotní díl čtvrté série si řeknou své ANO. Max a jeho taková normální rodina žijí jakžtakž šťasný a docela i pohodový život.
Soukromé auto:

Hartmut Freund
- otec Edward Freund, matka Silvia Freundová
- sestra Jessica Freundová
- 34 let
- policejní technik na KTU
- garzonka

Popis:

Život:

Soukromé auto:

_______________________________________________________________________________________________________________
Vedlejší postavy-
_______________________________________________________________________________________________________________
Helena Winterová => Bonrátová
- od 6. série se provdala za Diedera Bonráta
- 43 let
- ředitelka základní školy
- od 6 série bydlí v Slabystraße 14
- byt, od 06x08 bydlí v rodiném domě

Claudie Breierová
- sestra Michaela Breierová
- vzláštní vztah s Benem Jägerem
- 34 let
- primářka chirurgie
- Waldecker Straße 4
- garzonka

Sabina Schwarzová
- matka Anna Engelhardtová a otec Chris Schwarz
- bratr Oliver Schwarz a nevlastní sestra Sophie Baumgartnerová
- 5 let
- byt, od epizody Něco nového bydlí v rodiném domě s bratrem a mámou

Sophie Baumgartnerová
- otec je Maximilian Baumgartner a matka Silvia Baumgartnerová (R.I.P.) => a nevlastní matka Anna Engelhardová => Baumgartnerová
- v epizodě Únos je jí 17 let
- její matka pochází z Francie a ve Francii má Sophie prarodiče a tak tam často jezdí na výkendy, konkrétně do Paříže
- nevlastní bratr Oliver, nevlastní sestra Sabina
- poprvé v epizodě Únos ; paravidelně od epizody Dvojčata
- studuje právnickou fakultu
- od 2. série 02x11 má křečka jménem Štěstí
- od 6/13 bydlí v Bachstraße 7
- rodiný dům, od epizody Dvojčata bydlí v rodiném domě s otcem a Annou Engelhartovou

Oliver Schwarz
- matka Anna Engelhartová => Baumgartnerová a otec Chris Chwarz, nevlastní otec Max Baumgartner
- sestra Sabina, nevlastní sestra Sophie
- poprvé v epizodě Až do smrti
- 16 let
- chodí do základní školy v Kolíně
- Bachstraße 7 - Köln am Rhein
- od 01x07 bydlí v bytě, od 01x18 bydlí v rodiném domě se svou matkou

Hana Webberová/Herzbergrová
- otec Horst Herzberger a matka Ute Webberová
- 24 let
- zdravotní sestra na chirurgii
- poprvé v 5. sérii
- Lohsestraße 18
- domeček

Isolde Maria Schrankmanová
- 39 let
- státní návladní

Kim Krügerová
-36 let
- bývalá šéfka d. policie
- přítel
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama