Březen 2014

Je to konec! 1/2 část

30. března 2014 v 15:04 | Mark |  Díly od fanoušků Kobry 11
Je to konec!
1.část
1 den večer
Na stanici Autobahnpolizei se koná oslava, jsou tam uplně všichni. Ale byli i smutní protože to byl rok od smrti Hotteho. Bonrat se baví s Benem a najednou se mu před očima zjeví Hotte.
Ben: Je to rok odsmrti Hotteho jak to zvládáš?
Bonrat: Jo zvládám, ale jde to těžce.
Ben: Co ti je Bonrate? Vypadáš jako by si viděl ducha.
Bonrat: Bene, já pujdu ven nadejchad se čistého vzduchu.
Bonrat šel ven se nadejchad čistého vzduchu a najednou vidí dvě světla které se kněmu blíží. Bylo to auto, Bonrata srazil. Ben to slyšel, vyběhl ven a tam vidí Bonrata.
Ben: Panebože, Semire volej sanitku.
Semir: Co se stalo.
Ben: Srazilo ho auto.
Bonrat: Bene, budu pozdravovat Hotteho.(umírá)
Ben: Né Bonrate, ty to zvládneš, vydrž.(brečí)
Bonrat zemřel.
Ben: Nééééé! (křičí,brečí)
Semir: To né!(začína brečet)
Kim: Panebože, jaké to bylo auto? Ja se to stalo? (tečou slzy)
Ben: To nevím.
Sussan: Bene co říkal.
Ben: Bude pozdravovat Hotteho.
Sussana: Já už na to nemám, jedu domu, přijedu zítra.
Kim: To je dobrý nápad, všichni pojedeme domů.
Sussana jela domů a viděla jak se tam svítí, šla dovnitř nikdo tam nebyl, tak si myslela že třeba zopomněla zhasnout. Ale on tam někdo byl, Sussana šla na balkon, otočilase a zaní stál muž v masce.
Sussan: Vy jste zabil Bonráta, proč?
Muž: Neptej se.
Muž vytáhl pistol.
Sussan: Né, prosím. (brečí)
Muž: Sbohem. (směje se)
Sussan: Nééééééééé.
..vístřel..
Muž Sussanu zastřelil a je jí telo přepadlo přez zábradlí na chodník. Muž se usmál.
Muž: Zbívají už jen tři.(směje se)
2 den ráno
Ben: Kde je Sussana?
Semir: Nevím.
Kim: Semire, Bene pojďte sem.
Ben: Co jsme provedli?
Kim: Buďte zticha, musím vám něco říct.(tečou slzy)
Ben: Co?
Kim: Dneska nám volala sousedka Sussany, když šla ráno do obchodu, našla jí na chodníku zastřelenou.(tečou slzy)
Semir: Ne....(brečí)
Ben: Včera Bonrat, potom Sussana, proč?!(brečí,křičí)
Kim: Někdo se nás snáší zabít.
Semir: Panebože, Andrea je doma sama.
Konec 1.části


Je to konec!
2. část
\Když zabily Bonrata, bylo to velmi smutné a otřesné, když zabili Sussanu, všechny to zděsilo. Kdo bude příště?\
Semir s Benem jedou domů k Semirovi za Andreou. Semir tam vtrhne, když uvidí Andreu v kuchyni jak vaří, oddychne si.
Semir: Jsem rád že jsi v pořádku.
Andrea: A neměla bych?
Semir: Výš, ....Sussanu zastřelili a ona je.....
Andrea: Sussana je mrtvá?
Semir obejme Andreu: Je to hrozné, nejdřív Bonrat, pak Sussana, kdo je nařadě dál? A já se o tebe moc bojím, moc.
Andrea: To je v pořádku.
Semir: Jdu si umýt ruce, co pak vaříš dobrého?
Venku před Semirovim domem v autě sedí Ben a před ním je další auto ve kterém sedí odstřelovač a míří na okno ve kterém je vidět Semir. Semir odejde a je tam zrovna Andrea, ale najednou....výstřel. Semir se otočil a vidí jak Andrea padá k zemi.
Semir Andreu chytí přesně nad zemí, obejme jí a brečí.
Semir: Miláčku, ......to bude dobré, ......to zvládneme. (brečí)
Andrea: Semire......mi...l...u....ji.....tě!
Andrea zavřela oči a ruka kterou hladila Semira po tváři spadla na zem. Andrea zemřela. Semir brečí a obímá Andreu. Vrah už dávno je pryč, ani Ben ho nedokázal chytit. Ben příjde do domu Semira a Andrey. Uvidí brečícího Semira nad Andreou. Ben mu šáhne na rameno a pohladí Andreou po tváři.
Ben: Je... mi to strašně líto. (brečí)
Semir: Já toho vraha najdu a pak ho zabiju!!! (křičí a brečí)
Ben: Semire, uklidni se, zavoláme Krügerový.
Semir: Tak dobře...
Semir dá poslední polibek Andree a obejme jí. Ben a Semir jedou na stanici za šéfovou.
šéfová: Semire, je mi to vážně moc líto co se stalo s vaší ženou. (teče jí slza)
Semir: Děkuji... (brečí)
šéfová: Máme se schovat do jednoho bytu, mám klíčky, půjdeme tam všichni tři.
Ben: Tak dobře šéfová.
Jednou do bytu kde se schovají, nikdo je nepronásledoval. Ale když vešly do bytu, Ben si něčeho všimnul....
Ben: Páni, to je ale výhled, takhle vysoko jsem snad ještě nebyl.
Teda, té druhé možnosti, v jednom pokoji byl muž který zastřelil Sussanu, Andreu a srazil Bonráta autem. Teď má na plánu zprovodit ze světa Bena.
Vynoří se ze tmy se zbraní v ruce a kuklou na
hlavě, jde s pistolí proti Benovi. Ben stojí před velkým skleněným okne ms rukama nad hlavou.
Semir: Proč to děláte?!?
muž: Aby ses měl na co ptát.
Muž strčí do Bena a ten vypadne z okna. Semir ho ještě v čas chytí aby nespadnul, má ale málo síly. Muž už je dávno pryč a šéfová drží semira za nohy aby taky nevypadl.
Ben: Semire, to už takhle dál nejde, už na to nemám....
Semir: Nééé, Bene, drž se. (tečou mu slzy)
Ben se pustí a padá na zem asi tak z 50ti metrů.Ben spadnul na Semirovo auto. Bohužel to nepřežil. Semir a šéfový běží dolů za Benem. Když tam příjdou, brečí.
Semir: Tak to už je příliž !!! (křičí)
Šéfová jenom kouká na Bena a němě brečí.
Semir a šéfová jednou autem do zahraničí, ale když už jsou u Düsseldorfu. Předlétne je helikopréra a v ní je muž který zabil Bonrata, Sussanu, Andreu a Bena. Začne střílet, netrefí se a šéfová vytáhne ruku z okénka a začne taky střílet.
Muž se trefil do auta a pak zasáhnul šéfovou přímo do strce. Semir pudce zabrzdil a několikrát se otočil do kola. Dal šéfový okolo rány svoji bundu aby netekla krev, ale bylo pozdě. Šéfová zemřela. Semir brečí, brečí a řve. Helikoptéra je pořád před ním. Semir se rozjede, dá na plyn plnou petláhev a vyleze ze střešního okénka. Muž už nemá munici a Semir střílí na helikoptéru, trefí se a helikoptéra vybouchne. Semir vyskočí z auta a udělá kotrmelec.
Semir se zastaví a vidí hořící trosky. Brečí, jde k jedné přehradě. Vzpomíná na první den s Benem, na svatbu s Andreou, na Bonrata co s ním prožil, na Hotteho jak umirá, na šéfovou jak nakázala Semirovi a Benovi ať jedou na kole bez sedátek, na Sussanu jak jak se usmívá. Vzpomíná na Toma Kranicha, na jejich úlety atak, na Andrého, na Jana a Chrise, na Lamprechtovou a Engelhardtovou. Jak všichni pro něj tolok znamenali. Byla to jeho rodina a teď ji ztratil. Proběhnul mu před očiva celý jeho život s těmito úžasnými lidmi. Rozhodnul se stím skončit už jednou pro vždy, rozhodnul se zemřít. Stoupnul si na zábradlí a ještě jednou zpoměl na Andreu, pak už jenom se nadechl a skočil.
Nikdo neví jak to sním dopadlo, zda přežil a nebo našel blaho ticha. Každopádně jeho tělo se nikdy nenašlo...


Konec :'(

2. série

28. března 2014 v 21:07 | Brittany11 |  série
2x01 Brokovnice

Na dálnici se řítí velkou rychlostí vražedná modrá Corvetta, která střílí do lidí na dálnici brokovnicí. André a Semir pátrají po modré Corvette. Postřelený muž v nemocnici zemře, Corvetta i dále útočí s brokovnicí na dálnici.

2x02 Nalezenec

V nemocnici kradou malá miminka. Sekretářka Regina najde odložené dítě u motorestu. Hned se ho ujme do péče. Nikdo netuší, kdo je jeho pravá matka, na konci případu André a Semir zjistí, kdo je jeho matka a vrátí jí ho.

2x03 Chladnokrevně

Na dálnici dochází k hromadné nehodě. Semir a André odpočívají a najednou jede okolo nich řidič auta který objíždí zácpu v odstavném pruhu. André a Semir se dozví, že řidič auta je překupník diamantů a unesli mu rodinu a že únosce jeho rodiny požaduje výkupné v surových diamantech. Případ do rukou okamžitě přebírá policie.

2x04 Nouzové přistání

Semir si krátí čas a pouští si vrtulník. Následně přijde jeho kolega André. Pak uvidí na dálnici, jak se dole řítí letadlo. Fish - pilot letadla byl sestřelen, a již dvakrát byl na něm spáchán atentát. Později se Semir zblýži s Charlym, který mu poskytne jakési letadla to simulátorové hry na disketách. Semir netuší že Charly je do antentátu zapleteni. Na konci případu se Charly pokusí ujít na letadle a Semir letí sním, udře ho a Charly upadne do bezvědomí. Semir tak musí letadlo dostat za pomocí navygace s věže sám na zem. Naštěstí přistane na zem v pořádku.

2x05 Atentát

Semir a André musí ochránit Agaveho - afrického kandidáta na post prezidenta. Po nehodě najdou mrtvolu neznámého muže na dálnici,odstrelovací pušku a plán, jak se měl uskutečnit atentát. Z mrtvého neznámého muže se později ukáže, že to je terorista.

2x06 Ztracená dcera

Dva řidiči oplů se na přeplněné dálnici předhánějí hlava nehlava. Najednou jeden z nich ztrácí kontrolu na svým vozem a v divokých kotrmelcích končí ve stromu. Jako zázrakem nehodu přežije, ale vedle vraku je nalezeno mrtvé tělo mladé dívky Andrey de Sand.
Pitva prokáže, že byla uškrcena. Podle svědeckých výpovědí byla naposledy spatřena s řidičem Ulli Richterem, ten však jakoukoliv vinu popírá. Mezitím se sestra zavražděné Stefanie z jejího deníčku dozvídá šokující pravdu o otci: dlouhá léta mladší dceru sexuálně zneužíval a je tedy i více než pravděpodobné, že je jejím vrahem. Stefanie prchá, ale otec jí je v patách. V opuštěné tovární hale se dívka dostává na tenkou skleněnou střechu patnáct metrů nad zemí. Šílený otec se k ní pomalu přibližuje a chatrná konstrukce začíná pozvolna povolovat. Semir a André dorážejí právě ve chvíli, kdy kus střechy s řinkotem dopadá na zem.

2x07 Pomsta je sladká

Propuštěný recidivista se chce pomstít na Anně Engelhardt, která nejvíce přispěla k jeho zatčení. Nejenže jí celou řadou lstí ztrpčuje život, ale dokonce se mu podaří zruinovat její profesionální pověst a ještě jí pověsí na krk vraždu. Konečným bodem představení má být její únos a fingovaná sebevražda. Policie se přitom má domnívat, že se žena rozhodla pro zoufalý útěk před zákonem. Semir a André se pouštějí do vyšetřování na vlastní pěst.

2x08 Selhání brzd

Řetězová havárie na dálnici. André a Semir spěchají na místo nehody a vše vypadá jako rutinní zásah. Ovšem jen do té chvíle, kdy za volantem naprosto vyhořelého automobilu najdou mrtvolu muže s prostřelenou hlavou. Jedná se o vietnamského obchodníka…
Po vraždění mezi pašeráky cigaret se dva vietnamští bratři rozhodli z byznysu jednou provždy vystoupit. Bohužel jejich případné svědectví nešlo do krámu jejich bývalým šéfům a na oba poslali profesionálního zabijáka. Ten se zrovna chtěl zbavit mrtvoly prvního z nich, když se na dálnici dostal do kolize s ostatními vozy. S cílem vše zamaskovat posadil svou oběť za volant a vůz zapálil.
Semir a André se pouští po stopě nájemného vraha a dozvídají se o existenci druhého z bratrů. I jeho život nyní visí na vlásku.

2x09 Srážka

Tom a Sebastian, dva znudění výrostci ze zbohatlických rodin, kolem sebe shromáždili skupinu podobně zaměřených teenagerů a pořádají tajné noční závody v kradených vozech. Ty jim obstarává notorický recidivista Günzi.
I přes nesmírné úsilí se policii noční piráty ještě nepodařilo chytit a nezbývá jí než čekat na další příležitost. Vtom přichází tragická zpráva: během dalšího závodu přišel Tom a druhý řidič o život. Prohlídka Tomova vozu odhalí, že někdo před jízdou záměrně poškodil brzdy. Podezřelou číslo jedna se stává dívka Hajo, kterou Tom znásilnil, a měla by tak motiv něco takového spáchat. Ještě před vyřešením případu však Semir a André nasedají do vozu, který někdo poškodil stejným způsobem, a i oni se tak dostávají do smrtelného nebezpečí.

2x10 Dětské starosti

Andreo bývalá přítelkyně Kim se na policistu obrací s prosbou o pomoc. Její matka Sonja žije s jistým mužem, který podle ní vede dvojí život a Sonju podvádí. Policistům se skutečně podaří zjistit, že Sam udržuje podivné vztahy s Meffertem. Unikne jim však, že Meffertův synovec Tony oba tajně sleduje a přišel i na spojení mezi Samem a Sonjou. Ta všechny varování nebere na vědomí a dál se chová, jako by se nic nedělo.
Do případu naštěstí včas zasáhne Engelhardt, která svým oběma podřízeným Semirovi a Andrému vysvětlí, že Sam je tajný agent a oni jsou na nejlepší cestě pokazit dlouho plánovanou operaci. Samovu pravou identitu však mezitím odhalil i Toni a unáší Kim i její matku.

2x11 Generální zkouška

Andréovu a Semirovu pozornost upoutají dvě skupinky motocyklistů na dálnici, kteří zapříčiní dopravní nehodu. Motorkáři jsou vyslýcháni: musí ale být propuštěni na svobodu, protože jim nebylo nic dokázáno. O něco málo později se najde ukradené LKW. André a Semir zde objeví i ztracené motorky a obě události se náhle spojí. Oba tuší, že se tu něco koná, ale co? Po rozsáhlých pátráních policisté zjistí, že v jednom starém průmyslovém areálu se koná nácvik akce k osvobození těžkého zločince Wilkena z vězení Během úniku trestance má na obou stranách dálnice vzniknout zácpa, které jim vyklidí dálnici. Převrácené LKW má transport se zločnincem zastavit. Všechno jde podle plánu až do doby, než se k tomu dostanou Semir a André.

2x12 Loupeživý rytíř

Banda rumunských imigrantů se uhnízdila v lese blízko dálnice, odkud provádí své loupežné výpady. Jejich scénář je stále stejný: nejprve ukradnou těžké stavební stroje a s jejich pomocí se probourávají do spořitelen a poštovních úřadů. Po takové návštěvě Rumunů zůstává po trezoru obvykle jenom díra ve zdi. Po vybílení poslední filiálky se zlodějům dostává do rukou neobvykle vysoká částka peněz a policie pojímá podezření, že banda musela dostat tip od někoho, kdo byl ve spořitelně přímo zaměstnán. Podezřelým číslo jedna se stává jistý Müller, který v minulosti působil u rumunské tajné služby. Jednoho dne zmizí další stavební stroj a André se Semirem tuší, že se chystá něco velkého.

2x13 Stop Volej

Osmnáctiletá profesionální tenistka BettinaFürts má již neustálého sekýrování vlastním otcem plné zuby. Jednoho dne se vláme do jeho trezoru, ukradne mu dva miliony marek a i s jeho luxusním Porschem zmizí z domu. Za pár okamžiků však vůz mění v hromádku šrotu a má velké štěstí, že sama vyvázne bez zranění. Z místa nehody zmizí i s penězi.
Jednu věc však netuší: peníze nejsou majetkem jejího otce, ale patří zločinci Seibelovi, který samozřejmě udělá vše pro to, aby je získal zpět. Když se Fürst s požadovanou sumou neobjeví do večera, bude zle.
Mezitím se již André a Semir poohlížejí v tenisovém centru, kde narazí na kamaráda BettinyRalfa. A je to skutečně trefa do černého: dívka si u chlapce obstarala dočasné útočiště. Nyní jí je policie na stopě a brzy jsou oba předvedeni na stanici. Tam se Bettina od otce dozvídá, komu peníze ve skutečnosti patřily a slibuje mu pomoc. Ale ve starém domě, kam je schovala, po nich není ani památky.

2x14 Uhoď

Během tréninku v místním klubu karate je André zničehonic atakován chlapcem jménem Olaf. Přesto, že se policista brání jen zlehka, Olaf na místě umírá. Komisař Kindermann podává na Andrého žalobu pro ublížení na zdraví. To zároveň znamená zbavení služby u dálniční policie.
Semir odmítá uvěřit, že by André někoho bezdůvodně zabil a rozhodne se celé věci přijít na kloub. Přítel z lékařských kruhů mu potvrdí, že Olaf zemřel na předávkování neznámou látkou. Dopingový prostředek mu byl podán Ungerem, který se vrátil z vězení a nyní přišel, aby se Andrému pomstil za své zatčení. André zatím netuší, že stejná látka, která při přetížení organizmu vede k srdečnímu infarktu, již koluje i v jeho těle. Prsty v tom má opět Unger.

2x15 Děti slunce

Andrea, sekretářka dálniční stráže, a Semir jedou společně do práce. V rádiu slyší šokující zprávu o masové sebevraždě příslušníků sekty, která si říká Děti slunce. Nezávisle na sobě, v Indii a Austrálii, vždy přesně ve dvanáct hodin místního času, si zmanipulovaní věřící vzali život v domnění, že se blíží konec světa.
Andrea, jejíž sestra Katrin se rovněž hlásí mezi Děti slunce, je zprávou šokována a v okamžiku nepozornosti způsobí dopravní nehodu. Naštěstí se jí ani Semirovi nic nestane.
Andrea je přesvědčena, že i německá odnož sekty plánuje hromadnou sebevraždu a rozhodne se sestru za každou cenu dostat pryč. Tajně se vloupe do centrály církve a pokusí se Katrin unést. Místo toho však sama končí v zajetí pomatených věřících.
Blíží se dvanáctá hodina a všichni vyznavači kultu se již přesunuli na místo, kde je vše připraveno pro kolektivní odchod ze světa. Semir a André vytušili, co měla Andrea v plánu a se speciálním komandem vtrhli do ústředí církve. Tam však najdou jen prázdné místnosti. Začíná horečnaté pátrání po nové skrýši sekty.

2x16 Mezi dvěma kameny

Banda rockerů a konkurenční gang mladistvých si již delší dobu lezou do revíru. Nyní zašla situace tak daleko, že hrozí vypuknutí malé pouliční války. Ve chvíli, kdy rocker Atze ubodá nejlepšího přítele pouličního výrostka Jörga, se zdá, že otevřenému konfliktu již nikdo nezabrání. Gang mladistvých se bude mstít, ať to stojí, co to stojí.
André a Semir jsou pověřeni vyšetřováním případu vraždy a brzy pronikají i do širších souvislostí života na ulici. Policisté se Jörgovi snaží vysvětlit, že násilí nic neřeší. Marně. Atze padne do rukou zdivočelých teenagerů a hrozí mu opravdu velké nebezpečí.

2x17 Shnilá jablka

André a Semir objeví během kontroly havarovaného nákladního vozu s ovocem mrtvolu. Jedná se o Semirova dlouholetého přítele od pohraniční stráže Thomase Borna. Ten nezemřel na následky havárie, ale byl zastřelen.
Kriminalisté od dálniční policie okamžitě zahájí vyšetřování. Bohužel na jeho začátku stojí hned několik neblahých zjištění: Born byl zapleten hned do několika korupčních deliktů a navíc měl prsty i v obchodech s drogami. Pro podezření z kriminální činnosti byl dokonce propuštěn ze služby. André a Semir vyhledají jeho ženu Danielu, Semirovu bývalou lásku, která však všechna nařčení týkající se jejího muže razantně odmítá.

2x18 Krátký oddech

Čtyři bratři vykradli banku a jsou na útěku před policií. Prasklá pneumatika jim však znemožňuje pokračovat dál autem a oni se rozhodnou uchýlit do blízkého motorestu. Tam všechny přítomné včetně těhotné Jeanette a Anny Engelhardt berou jako rukojmí.
André, který se během přepadení nacházel na toaletě, se stačil schovat a okamžitě kontaktuje Semira, který má přispěchat na pomoc. Situace se brzy začíná přiostřovat: těhotná Jeanette dostává předčasné porodní bolesti, obklíčení bratři snášejí obklíčení policií očividně čím dál tím hůře a navíc je mezi zadrženými rukojmími právník, který se z nejasných motivů usilovně snaží vložit do vyjednávání mezi gangstery a kriminálkou.

2x19 Jed

Během krátké doby se na dálnici stane hned několik dopravních nehod. Všechny mají jeden společný jmenovatel: řidič vždy usnul za volantem po pozření silného uspávacího prostředku. Pozornost policie se logicky obrací k motorestu, kde všichni postižení před nehodou udělali zastávku. Podle všeho jim tam někdo musel do nápoje tajně vpravit neznámou látku.
Podezřelým číslo jedna se ihned stává zaměstnanec restaurace Ronald Balz. Přesto zatím neexistuje jediný důkaz, který by potvrzoval jeho vinu na nehodách. Ale ve chvíli, kdy jsou otráveni i ostatní zaměstnanci odpočívadla, Semir a André vědí, že jsou na správné adrese.
Roland Balz očividně trpí duševní poruchou: myslí si, že jsou všichni lidé v jeho okolí posedlí zlým duchem. Podáním vlastnoručně vyrobeného prostředku jim chce vyhánět ďábla z těla. Ale ještě než je zatčen, stačí přiotrávit i samotného Andrého. Díky Semirovi uniká smrti jen o vlásek. Ale nebezpečí není ještě zdaleka zažehnáno: Balz ohlásil další velký útok.

2x20 Smrtící sláva

Zpěvák techno skupiny "Scooter" Hans Peter Baxxter se stane obětí únosu. Zločinci požadují výkupné ve výši dvou milionů marek. André je Peterův přítel a společně se Semirem se ujímá případu. Peníze se nepodaří včas předat, ale dva z únosců končí v rukou policie. Drogově závislý šéf bandy je i se svým rukojmím stále na útěku. Zátah policie jej ovšem natolik rozladil, že zpěváka těžce zranil a jeho skrýš pro jistotu celou zaminoval. Hansovi hrozí smrt vykrvácením.

2x21 Překupníci

Řidič nákladního automobilu přijde při dopravní nehodě o život. Prohlídka vozu prokáže, že někdo záměrně poškodil jeho brzdy. Vyšetřovatelé zprvu netuší, že se nejedná o první podobný případ, za nějž jsou zodpovědní havarijní komisař Lutz Heitkamp a majitel nevěstince JürgenHenze.
Heitkamp, normálně zodpovědný za likvidaci škod po dopravních nehodách, a jeho komplicHenze podplácejí řidiče, aby způsobili neškodnou havárii. Naložené zboží je poté prohlášeno za zničené a z jeho černého prodeje pak zisky plynou do kapes obou podvodníků.
Ale v posledním případu nešlo vše podle plánu: řidič si nedal pozor a přišel o život. A je zde ještě jeden malý zádrhel: řidič Manni se dozvěděl o pokoutných obchodech Henze a Heitkampa a chce svůj díl z kořisti. Nemá však ani tušení, do jakého nebezpečí se dostal.

2x22 Pohřební vůz


Policii notoricky známý podvodníček Hassan se opět dostává do problémů. Díky své lehkovážnosti se již několikrát ocitl za mřížemi, ale tentokrát je pro něj situace daleko vážnější. Pokusil se potopit své auto, aby je mohl nahlásit jako ukradené a od pojišťovny zkasírovat tučnou sumu jako odškodné. Bohužel v kufru inkriminovaného vozu byla nalezena mrtvola obchodníka se zlatem. To, že je HassanSemirovým bratrancem, se zdá, nebude nyní příliš platné. Přesto se ani jednomu z dálničních policistů nechce uvěřit, že by byl malý zlodějíček schopen spáchat tak brutální čin.


1. série

23. března 2014 v 20:50 | Brittany11 |  série
1x01 Bomby na 92.kilometru


Na dálniční uzavírce vybuchne časovaná bomba. Dva dělníci jsou těžce raněni a jen o vlásek uniknou smrti. Na místě je nalezena páska se zvukovým záznamem a plastiková figurka známé komiksové postavy. Atentátník telefonicky požaduje výkupné, ale pokus o jeho předání několikrát zkrachuje. Následují další bombové útoky a obyvatelstvo začíná pociťovat strach a obavy. Dokonce vybuchne bomba pod služebním vozem kolegy Bodmera. Stolte a Fischer se však nevzdávají a usilovně pátrají dále. Podrobná analýza výbušniny konečně přináší do vyšetřování zvrat. Látka se shoduje s tou, kterou před lety používal jiný atentátník. Ale ten nyní sedí ve vězení.

1x02 Rudé růže,černá smrt


Na komisařství se dostane několik hlášek, že skupina vyděračů vybírá výpalné od provozovatelů odpočívadel podél dálnice. Podezřelým číslo jedna je Harry a policie se na něj záhy zaměřuje. Bohužel jí ujde jeden podstatný fakt a grázlové si na své konto připisují první oběť z řad policie.

1x03 Nový parťák


Po smrti starého parťáka se novým kolegou Franka Stolteho stává Semir Gerkhan. Přes vzájemné neshody se téměř okamžitě musí pustit do vyšetřování. Na stole leží nový případ, který nesnese odkladu: neznámý pachatel se zaměřil na krádeže luxusních automobilů a policie nemá v ruce téměř nic. Vtom Stolte a Gerkhan narazí na podezřelý odtahový vůz. Na jeho plošině se skutečně nachází jedna z ukradených limuzín. Šéf zločinecké bandy Waldemar se policisty pokusí setřást. Marně. Jeden z jeho řidičů odmítne Semira s Gerkhanem přejet a musí za to sám zemřít. Waldemar je však stále na útěku a kriminalisté na něj připravují malou léčku.

1x04 Vražda a zabití


Nedaleko dálnice je nalezena mrtvola maďarské prostitutky. Nejedná se o první oběť a vyšetřováním série vražedných útoků jsou pověřeni policisté Stolte a Gerkhan. O několik dní později je nalezen zavražděný řidič nákladního automobilu Werner Ricks. Zjistil, že pro svého zaměstnavatele Protta převáží zakázané zboží a rozhodl se jej vydírat. To se mu stalo osudným. Policie v obou případech nevidí žádnou souvislost a podezřelým číslo jedna pro ní zůstává duševně postižený přítel zavražděné prostitutky Anton. Podrobnější analýza však prokáže, že skutečným pachatelem byl právě Werner. Antonova role v celém případě se tak zahaluje tajemstvím. Stolte a Gerkhan musí zůstat ve střehu.

1x05 Smrt ve stovce


Úspěšný právník Sawatzki v rychlosti 100 kilometrů za hodinu nezvládá řízení a vjíždí do protějšího pruhu. Po čelním nárazu s druhým automobilem, za jehož volantem sedí Sabine Thiel, jsou oba řidiči na místě mrtví. Brzdy automobilu byly v naprostém pořádku a v krvi řidiče nebyl nalezen žádný alkohol. Zvýšená hladina adrenalinu však prozrazuje, že se řidič musel těsně před nehodou něčeho leknout. Ze smrti právníka se snad nejvíce raduje zoolog Richard Schlesinger. Tyranský Sawatzki měl jeho dceru za ženu a ona měla pro změnu milence přímo z jeho kanceláře. Jen málokdo tušil, že Sawatzki trpí silnou arachnofóbií. A obrovský pavouk nalezený v havarovaném voze s tím určitě nemá vůbec nic společného.

1x06 Stařec a chlapec


Gangsteři Schmitt a Swoboda přepadnou odpočívadlo a zabijí jeho provozovatele. Jako rukojmí se zmocňují sedmiletého chlapce SvenaMettnera. Schmitt rozhoduje, že se v bezpečí nežádoucího svědka okamžitě zbaví. Swoboda má s chlapcem soucit a během zastávky v lese jej nechá uprchnout. Nepočítal však se sveřepostí svého komplice, který bude chtít chlapce za každou cenu vyřídit. Ve stejnou dobu se alzheimerikWilhelm Schneider vydává na cestu za svou dcerou. Bohužel zabloudí a ještě ztratí kontrolu nad řízením. Nenapadne jej nic lepšího, než si to namířit do lesa, kde potká zoufalého Svena. Ten je silným diabetikem a nutně potřebuje další dávku insulinu. Mezitím se zpráva o přepadení dálničního motorestu dostává ke Stoltemu a Gerkhanovi.

1x07 Falešní policisté


Série loupežných přepadení na dálnici nenechává policii v klidu. Přitom je schéma zločinu stále stejné: falešný policejní majáček, překvapený a oškubaný řidič. Jednou však zločinci musí udělat chybu a ta chvíle přišla právě teď. Neopatrně odhozená taška s otisky prstů starého známého CharlyhoPirnaua a jeho kompliceWehnera naznačí kriminalistům další směr vyšetřování. Frank a Semir jsou přesvědčeni, že dvojice jejich protivníků nepracuje bez patřičného zázemí. Proto se zatčením hlavního organizátora přepadení ještě otálejí a doufají, že se jim podaří pochytat celou bandu. On však tuší, že je mu policie v patách a nasazuje komplice v podobě své přítelkyně Niny Lobel. Semir ví, že je spřežena se zločinci, ale přesto se do ní zamiluje. KatharinaLamprecht ztrácí trpělivost a přikazuje svým chlapcům, aby Charlyho okamžitě přivedli v poutech. Stane se však něco, co nikdo nečekal.

1x08 Samuraj


Mladý pár Lukas a Yoko je bezohledným profesorem Wilkem zneužit k brutálnímu experimentu. Jeho pravá ruka Rainer Bär se má jejich bezvládných těl zbavit. Cestou se však Lukas probere z bezvědomí a pokusí se Bära zastavit. Přitom způsobí nehodu. S Yoko v náručí se mu podaří dobelhat ke statku, odkud místní sedlák zavolá pomoc. Pro Yoko je však příliš pozdě a ona umírá. Lukas je v kritickém stavu dopraven do nemocnice. V jeho těle i v těle jeho přítelkyně je nalezena stejná látka. Policie má podezření na nelegální experimenty s léky. Mezitím se Wilke rozhodne zbavit svého asistenta Rainera. V jeho vyhořelém autě jsou nalezeny zbytky stejných medikamentů a policie si oba případy dává do souvislosti.

1x09 Konečná pro všechny


Steffi je závislá na kokainu a nutně potřebuje další dávku. K tomu si připočítá své dluhy u dealera, které již dosáhly výšky osmdesáti tisíc marek a vychází jí jasná rovnice. Jediným východiskem ze svízelné situace je zločin a proč rovnou nevyloupit banku. Do plánu se vloudila chybička a Steffi musela střílet. Policie jí je v patách, zatímco ona směřuje k motorestu, kde má schůzku se svým komplicemSaschou. Místo se dostává do nepropustného obležení policistů a Sascha musí rychle vymyslet, jak se z pasti dostat ven. Zmocní se autobusu plného výletníků a pokusí se nepozorovaně projet. Semir si však obou podezřelých stačil včas všimnout a rovněž nastoupil do autobusu. Sascha si falešného výletníka všimne a bere všechny cestující jako rukojmí.

O blogu

23. března 2014 v 20:33 | Brittany11 |  O blogu
Ahoj, říkají mi Barus. Jsem adminka tohoto blogu, který je věnován především německému akčnímu krimi seriálu Alarm für Cobra 11 (u nás jen Kobra 11). Budu sem dávat různé informace, fotky atd... jenom o Kobře. Máte se naco těšit ;) Vaše Barus, jo a doufám že se vám tu bude líbit a že budete se mnou spokojeni :)


Narozeniny herců

23. března 2014 v 14:17 | Barus |  Narozeniny herců
_________________________________________________________
KOMISAŘI
_________________________________________________________
Johannes Brandrup (Frank Stolte) - 7. leden 1967
Rainer Strecker (Ingo Fischer) - 25. říjen 1965
Erdogan Atalay (Semir Gerkhán) - 22. září 1966
Mark Keller (André Fux) - 5. květen 1965
René Dan Steinke (Tom Kranich) - 16. listopad 1963
Christian Oliver (Jan Richter) - 3. březen 1972
Gedeon Burkhard (Chris Ritter) - 3. červenec 1969
Tom Beck (Ben Jäger) - 26. únor 1978
Vinzenz Kiefer (Alex Brant) - 29. leden 1979

_________________________________________________________
ŠÉFKY
_________________________________________________________
Almut Eggertová (Katharina Lamprechtová) - 7. červen 1937
Charlotte Schwabová (Anna Engelhardtová) - 17. prosinec 1952 (Švícarsko)
Katja Woywoodová (Kim Krügerová) - 10. květen 1971

_________________________________________________________
SEKRETÁŘKY
_________________________________________________________
Nina Wenigerová (Regina Christmannová) - 1. prosinec 1968
Carina Wieseová (Andrea Schäferová/Gerkhánová) - 26. únor 1968
Martina Hillová (Petra Schubertová) - 14. červenec 1974
Daniela Wutteová (Susanna Königová) - 1977

_________________________________________________________
POLICISTÉ
_________________________________________________________
Dietmar Huhn (Horst ''Hotte'' Herzberger) - 31. srpen 1944
Uwe Büschken (Marcus Bodmer) - 1953
Günter Schubert (Thomas ''Tommy'' Rieder) - 18. duben 1938
Claudia Balko (Anja Heckerdornová) - 1969
Matthias Freihof (Jochen Schulte) - 25. listopad 1961
Sven Riemann (Manferd Meier-Hofer) - 18. duben 1967
Gottfried Vollmer (Dieter Bonrat) - 7. červenec 1953
Katrin Heß (Jenny Dornová) - 26. červen 1985

_________________________________________________________
KTU
_________________________________________________________
Niels Kurvin (Hartmut Freund) - 27. červenec 1975

_________________________________________________________
POLICEJNÍ PSYCHOLOGOVÉ
_________________________________________________________
Susan Hoecke (dr. Isabel Fringsová) - 23. července 1981

_________________________________________________________
STÁTNÍ NÁVLADNÍ
_________________________________________________________
Kerstin Thielemannová (Isolde Maria Schrankmannová) - 23. duben 1962
Mathias Herrmann (Thomas Sander) - 16. červen 1962

_________________________________________________________
VEDLEJŠÍ POSTAVY
_________________________________________________________
Ursula Buschhornová (Elena Krügerová) - 16. květen 1969
Markus H. Eberhard (Kai-Uwe Schröder) - 8. srpen 1966
Daniel Roesner (Andreas Tachinsky) - 20. ledna 1984
Axel Stein (Kai Schröder) - 28. února 1982
Oliver Pocher (Oliver Sturm) - 18. února 1978
Anna Julia Kapfelsperger (Nina Beckerová) - 11. červenec 1985 (Portugalsko)
Kai Scheve (Patrik) - 11. únor 1966

_________________________________________________________
SEMIROVI DĚTI
_________________________________________________________
Tesha Krieg (Dana Gerkhanová-Wegnerová) - ...
Gizem Emre (Dana Gerkhanová-Wegnerová) - 1995
Nicole Rusz (Aida Herkhanová) - ...
Lucia Yara Esen (Lilly Gerkhanová) - ...

_________________________________________________________
TÝM DRUHÝ
_________________________________________________________
Julia Stinshoff (Susanna von Landitzová) - 27. prosince 1974
Hendrik Duryn (Frank Traber) - 8. října 1967

Design

23. března 2014 v 8:15 | Brittany11 |  Designy
Každý měsíc udělám nový design. Ale při nějaké příležitosti, jako jsou třeba Velikonoce, Vánoce atd..., narozeniny herců z AFC11= udělám designy pro tyto příležitosti. ;)

Semir Gerkhan - služební a soukromý vůz

22. března 2014 v 21:22 | Brittany11 |  Auta
Služební vůz


Kobra 11- 1x04- Nezdařené výkupné

22. března 2014 v 20:20 | Brittany11 |  1. série
Je teprve 1:36 hodin ráno a Tom a Michaela spí. Jenže né všichni a Julie vymýšlí co dál.
Julie- ''Já vám ukážu kamarádi, za chvíli mi budete všichni dělat sekretářky.''
Julie je úplně psychicky na dně, nedávno jí zemřel syn kvůli autonehodě kterou zavinila právě Michaela když ho vezla místo ní do školy protože Julie byla nemocná. Julie se jí chce pomstít právě i za to a dozvěděla se že Michaela má přítele Toma Kranicha!
Už je ráno a Tom odváží Michaelu brzo do práce a pak sám jede na služebnu.
Tom- ''Ahoj miláčku.''
Michaela- ''Pa Tome.'' mává mu
Jakmile Tom odjede tak nějací maskovaní muži unesou Michaelu.

Na služebně...
Tom- ''Dobré ráno.''
Semir- ''Ahoj Tome.''
Andrea- ''Ahoj.''
Tom- ''Něco nového?''
Andrea- ''Ne, zatím ne.''
Najednou zavolá někdo Tomovi.
Tom- ''Hele někdo volá.''
Semir- ''Třeba Michaela, že si zapomněla mobil doma.'' směje se
Tom se zazubí na Semira a telefon vezme.
Tom- ''Dobrý den, Kranich.''
muž- ''Máme vaší přítelkyni, pokud neuděláte co budu po vás chtít tak za to tvrdě zaplatí!''
Tom- ''Cože!?!''

Semir- ''Co se děje Tome?''
Příjde tam šéfová.
šéfová- ''Co se děje?''
Semir- ''Je mi líto šéfová, ale nato jsem se ptal taky a nikdo mi neodpověděl.'' ušklíbne se

Tom- ''Je v pořádku? Co potřebujete?''
muž- ''Za chvíli vám zavolám znovu.''
Muž položil telefon.

šéfová- ''Co se stalo Tome?''
Tom- ''Oni,..oni unesli Michaelu.''
Semir- ''Co že?''
Andrea- ''A proč?''
šéfová- ''Nebyla to ta žena Julie Zimmerová?''
Tom- ''Podle mě to byl mužský hlas.''
šéfová- ''Mohla si objednat co já vím,... třeba nájemného vraha.''
Semir- ''Myslím že to není zrovna špatný nápad.''
Tom- ''Za hodinu zavolají, pokud nesplním jejich požadavky tak jí zabijí.''
šéfová- ''Nebojte se, to se nestane.''
Tom- ''Snad ne.''
šéfová- ''Ale snad znáte i pravidla hry.''
Tom a Semir- ''Co že?'' zřejmě vědí, co má jejich nadřízená na mysli
Semir- ''Šéfová to ne!'' poprosí Semir
šéfová- ''Ale ano, Tome od této doby jste zproštěn z tohoto případu.''
Semir- ''Ale to ne.'' smutně se podívá na Tom a na šéfovou
Tom- ''Tě to nějak moc vzalo.''
Semir- ''S kým mám potom bourat?''
Tom- ''Pokud se ti vejde Hotte do auta? A pokud s ním vůbec vzlítneš? Tak jedině s ním.''
šéfová- ''Myslím že to není moc vhodný čas vtipkovat, právě vám unesly přítelkyni Tome a vy Semire máte být dávno na dálnici co já vím, takže? Honem do práce pánové.''

Mezitím je Michaela na neznámém místě a vzpomíná na Toma.
Michaela- ''Tome,....pomoz mi.'' brečí a před očima se jí ukazují černobílé vzpomínky
Příjde tam maskovaný muž.
muž- ''Nebul, projedeš se s námi v autě. Jasný?''

Semir odváží Toma do jeho bytu.
Semir- ''Já jí nechápu.''
Tom- ''Michaelu?''
Semir- ''Ne.''
Tom- ''A koho?''
Semir- ''Šéfovou.''
Tom- ''Proč proboha?''
Semir- ''Že tě z táhla z toho případu, ne?''
Tom- ''Nojo, pravidla hry.''
Semir- ''Ale její pravidla hry.'' ušklíbne se
Najednou centrála hlásí výbuch na dálnici A59 po které jede i Semir s Tomem a hned tam jedou.
Semir- ''Hele podívej támhle to je.''
Tom- ''No jo ...hele ten dým, ten je určitě vidět i na sto kilometrů v mlze.''
Semir- ''Jako Hotte.''
Tom- ''Ten i ve tmě.''
Semir- ''Máš pravdu.''
Jenomže v tom autě jela Michaela a Tom uvidí její kabátek a úplně zatrne jako by ho země k sobě svázala.
Semir- ''Jdeš už?''
Tom- ''Vidíš to?''
Semir- ''A co proboha?''
Tom- ''To je kabátek Michaely.''
Semir- ''Jsem snad její šatník? C-c-c-co že?!?'' docvakne mu to
Semir a Tom ihned běží k sanitce.
Semir- ''Gerkhán, dálniční policie.'' ukazuje služební průkaz
Tom- ''Kranich.'' ukazuje služební průkaz ''Jak je na tom ta žena a ti muži nebo jenom jeden muž?''
sanitář- ''Ach, zase vy. Ne jela sama, je v nemocnici, naštěstí má jenom povrchové zranění, ale radši jí pošleme na CT hlavy a Sono břicha.''
Tom- ''Děkuji, nashle.''
sanitář- ''Na shledanou.'' a nastupuje do sanitky
Na služebně....
Andrea- ''Volali mi z nemocnice.''
Tom- ''Něco s Michaelou?'' objeví se mu strach v očích
Andrea- ''Ne, jenom to že si pro ní máš přijet, je v pořádku.''
Tom- ''Zaplať pánbuch...'' s oddechem odejde k autu
V nemocnici....
Tom- ''Ahoj poklade.'' a dá jí ohromnou pusu
Michaela- ''Ahoj Tome.''
Tom- ''Jak se cítíš?''
Michaela- ''Je to lepší, hlavně chci už domů.''
Tom- ''Ale jistě, vaše přání je mi rozkazem.''
Tom a Michaela nastupují do auta.
Na služebně... Semir, Andrea a šéfová postupují krok po kroku po služebně a probírají případ.
Semir- ''Prý jela sama v autě.''
Andrea- ''Ale to znamená...''
šéfová- ''...že ti muži jsou v pořádku a na svobodě.''
Semir- ''Musím jet za Tomem a Michaelou nebo se jim něco stane.v
šéfová- ''Dobře, chcete posily?''
Semir- ''Ne, zvládnu to sám.'' hrdinsky si stoupne do pozoru
šéfová- ''Tak na to jsem zvědavá, jestli se Tomovi a Michaele něco stane tak...''
Semir odejde.
Sermir- ''Když jsem to neslyšel tak se to nepočítá.'' usměje se a nastupuje do auta

Andrea- ''On určitě ví co jste mu chtěla říct šéfová...''
šéfová- ''Hlavně aby se Tomovi a Michaele nic nestalo.'' a volá posily
Andrea- ''Proč voláte posily?''
šéfová- ''Znám ty dva moc dobře, vím že udělají kravinu.''
U Toma a Michaely v bytě....
Michaela- ''Skoro vůbec si nic nepomatuji.''
Tom- ''To nevadí.'' a hladí Michaelu po hlavě ''Dně autonehody do dvou týdnů....''
Michaela se o Toma opře a dá mu pusu...
Semir přijíždí před byt Toma a vidí posily.
Semir- ''Já to věděl.'' a vystupuje z auta

Semir vejde do bytu Toma a Michaely.
Tom- ''Ahoj.''
Michaela- ''Ahoj Semire.''
Semir- ''Ahoj všichni, jdu vás hlídat.''
Michaela- ''Děkuji, je to od tebe moc hezké, ale...''
Semir- ''Já chápu, jděte klidně spát, ale pokud je prázdná lednička tak se mnou nepočítejte že nebudu otravovat.''
Tom vysvětluje Michaele- ''To byla věta Hotteho, Semirovi se očividně zalíbila.'' směje se
Na stanici...
šéfová- ''Semir se ještě neozval?''
Andrea- ''Ne...''
šéfová- ''A ostatní?''
Andrea- ''Taky ne...''
šéfová- ''Děkuji.'' odejde do své kanceláře
V bytě u Toma a Michaely-
Semir- ''A jak to vlastně mezi vámi dvěma je?''
Tom- ''...tak jako mezi tebou a Andreou.''
Semir- ''Takže bude svatba?''
Tom- ''Ty pitomče, nech toho nebo vzbudíš Michaelu zrovna usnula.''
Semir- ''No tak prómiň.''
Tom- ''Tak si pustíme telku, co řikáš?''
Semir- ''Jasně parťáku.'' a sedá si do křesla vedle Toma
Na stanici...
šéfová- ''Andreo, já myslela že už máte být dávno doma?'' diví se, když vidí Andreu jak sedí nad počítačem
Andrea- ''Mám strach o Semira, čekám na zprávy.''
šéfová- ''Měla by jste jít domů Andreo, tady stejně už není co na práci.''
Andrea- ''Tak dobře.''
Andrea a šéfová šly a nasedly každá do svého vozu a odjeli k sobě domů, šéfovou doma čekala dcera a syn, ale na Andreu nikdo. Andrea má strah a tak jede za Semirem do bytu Toma a Michaely. Andrea už je před bytem a vystupuje z vozu.
Semir- ''Kdo to zvoní?''
Tom- ''Nejspíš tvoje žena.''
Semir- ''Andrea? Tak dělej jdi otevřít.''
Tom- ''Jo... vždyť už jdu.''
Tom- jasně (a jde otevřít dveře)
Tom otevře dveře a vejde tam Andrea.
Andrea- ''Ahoj Tome.''
Tom- ''Ahoj, pojď dál, Semir je v obýváku.''
Andrea- ''Díky, a co ty a Michaela? Je v pořádku?''
Tom- ''Ano, je, Michaela usnula a já se Semirem koukáme na televizi, pojď taky koukat, dáš si něco k pití?''
Andrea- ''Děkuji, dám si vodu.''
Semira- ''Ahoj miláčku.''
Andrea- ''Ahoj, bála jsem se o vás.''
Semir- ''To si nemusela, znáš mě.'' usmívá se
Andrea- ''No právě.'' usmívá se taky

V opuštěném domě se sešla Julie s dvouma muži kteří měly za úkol Michaelu sprovodit ze světa a je pěkně naštvaná a oni taky protože...-
Julie- ''Jak to, že vám utekla.''
1. muž- ''Neutekla, měly jsme autonehodu a ona zůstala v autě.''
2. muž- ''Měly jsme co na práci abychom zdrhly.''
Julie- ''Já to věděla...''
1. muž- ''A nebo jsme to udělali naschvál.''
Julie- ''Co že ?!?...''
2. muž- ''Nezaplatila jsi.'' a vytahuje zbraň
Julie- ''Co se to děje ?!... Byly jsme přece domluveni s penězi až uděláte tu prácičku.''
1. muž- ''Neměla jsi nám důvěřovat, zaplať, dělej !!...
Julie- ''Já u sebe peníze nemám, co pak jste takový idioti?''
2. muž- ''Tak je do půlnoci sežeň.''
Julie- ''Ale to je nemožné, 500 000 eur za 15 minut... zbláznily jste se? A nebo prostě po večerech kouříte marijánku a.....''
1. muž- ''Máš snad známe ne ?...'' přeruší ji
Julie- ''To ano ale...''
2. muž- ''Tak vidíš, jestli ty prachy tady nebudou do půlnoci, je s tebou konec!'' a míří na ní se zbraní
Julie si všimla že ten první muž odešel a tak se prudce otočila a kopla toho druhého do do rozkroku. Ten upadl na zem a zbraň mu vylítla do vzduchu a spadla daleko od něj. Julie tu zbraň sebrala a utekla pryč. Nasedla do auta a jela. V tom uslyší první muž toho druhého.
1. muž- ''Franku, co se stalo?''
Frank (2. muž) - ''Olivere ty idiote, tak kráva utekla, vzala si naše auto, chyť ji!...''
Oliver (1. muž) - ''Aaa... co ty?''
Frank- ''O mě se nestarej, já tady zůstanu, strašně to bolí, trefila se teda přesně, jo a má zbraň, mojí zbraň, dej si pozor !...''
Oliver- ''Jasně kámo...'' nastupuje do jejího auta a jede za ní
Dálniční policie si všimne přes videokameru jak se po dálnici žene rychle jedoucí auto a za ním druhý a tak teda zavolá centrála Tomovi a Semirovi.
Centrála- ''Po dálnici A4 se žene rychle jedoucí černý Jeep a za ním černé Alfa Romeo.''
Tom- ''Jasně jedeme tam.''
Semir- ''To by mohla být Julie.''
Andrea- ''Hlavně ji chyťte.''
Tom- ''Za koho nás máš Andreo.''
Andrea- ''Za dobré poldy, jeďte.'' a políbí Semira a Toma na tvář
Semir a Tom už jedou a vidí je před sebou, ale všimnou si že je v autě někdo jiný než má být-
Tom- ''Zdá se mi to nebo ne?''
Semir- ''Ano, ta ženská jede v Jeepu místo aby jela ve svém autě a ty chlapi zase v autě Julie.''
Tom- ''Dělej, já nandám světlo a ty spusť hudbu.''
Semir- ''Ano krasavče, jo a mimo chodem máš tady rtěnku od Andrey, smyj si to než tě uvidí Michaela nebo ti dá kopačky.'' směje se
Tom- ''Díky za radu.'' a šahá si na tvář ''Hele a ty taky, máš tam rtěnku.''
Semir- ''Kecáš.''směje se
Tom- ''Ne a dělěj... nebo nám ujedou.''
Semir- ''Už jedu šéfe!'' usmívá se
Julie jede a Oliver taky, ale Julie bouchne do jednoho auta a to nabourá do dalšího a to taky a to taky a.... Oliver do nich naletí a vyletí z dálnice pěkně daleko, proto to nepřežije. Julie zastavý a vystoupí z auta a kouká na hořící trosky. Přijede k ní Semir a Tom.
Tom- ''Tak, a konečná...''
Semir- ''Máš náramky.''
Tom- ''Jo, tady je máš.'' a podává mu želízka
Semir- ''Díky parťáku.'' a nandavá je Julii
Tom- ''Kde je ten další?...''
Julie- ''Zůstal v opuštěném domě v Kolině Milhaimu.''
Tom- ''A proč?''
Julie- ''Trošku jsem mu domluvila.''
Semir- ''A jak proboha?''
Julie- ''Já,...já jsem ho kopla, no vy víte kam.''
Tom- ''Oouu, jau, nechtěl bych vás naštvat.''
Semir- ''Tome!... Jedeme tam.''
Tom a Semir nasednou do auta a jedou do opuštěného domu a najdou Franka na zemi.
Semir- ''Bolí ??...'' provokativně se ho zeptá
Frank- ''Už bylo na čase, bál jsem se že se ta fůrie vrátí a zabije mě.''
Tom- ''Opravdu, tak pojďte, vstanete?''
Frank- ''Asi ne.''
Semir- ''Tak pojďte, půjdete s námi, v base je bezpečno. Tam si jenom chlapi navzájem kuchají vnitřnosti, ale žádné kopání do rozkroku.'' směje se
Frank- ''Ani nápad.''
Frank se zvedne a utíká, ale né moc daleko - spadne na zem svíjí se v bolestech.
Semir- ''Já to věděl, že dál nedojde.''
Tom- ''Nojo, stalo se ti to někdy?''
Semir- ''Ne a doufám že nikdy ani nestane.'' směje se
Tom se jenom směje.
Začnou se smát ještě protože Frank se znovu zvedne a utíká a zase spadne.

Kobra 11- 1x03- Nová láska

22. března 2014 v 20:08 | Brittany11 |  1. série
Na dálnici se stala malá nehoda do které je zapletena mladičká Michaela Breierová, její auto je zezadu nabouráno a pachatel zmizel. Naštěstí přijíždí na místo Tom se Semirem.
_______________________________________________________________________________________________________________
Tom se na Michaelu dívá od zdola, nohy, tělo, ..., obličej... úplně ztratil řeč
Semir- ''Dobrý den, Gerkhán, dálniční policie.'' ukazuje služební průkaz
Tom- ''............Kranich.'' ukazuje služební průkaz
Tom když spatřil Michaelu okamžitě se do ní zamiloval.
Michaela- ''Dobrý den, Michaela Breierová, učitelka chemie a cizího jazyku.'' usmívá se na Toma ''Bohužel průkaz nemám.'' směje se
Tom se usmívá též na Michaelu a padly si do oka.
Semir- ''Vzpomínáte si na něco z toho co se stalo?''
Michaela- ''Ano, najednou se zezadu přiřítilo....myslím že černé Alfa Romeo a pokoušelo se mě předjet, když se mu nedařilo tak do mě naboural a odjel.''
Tom- ''A poznávací značku si nepomatujete?''
Michaela- ''Ne, bohužel.'' pokrčí rameny
Semir- ''To nevadí, každopádně půjdete s námi na služebnu, ano?''
Michaela- ''Ano.''
Tom otevře Michaele dveře a ona si nastoupí.
_______________________________________________________________________________________________________________


_______________________________________________________________________________________________________________
Na služebně Tom a Michaela flirtují (Tom vyslýchá Michaelu) a Semir, Andrea a šéfová je pozorují a náramně se baví.
Tom- ''A vážně už učíte 5 let?''
Michaela- ''Ano a vy jste tu jak dlouho?''
Tom- ''Jenom....'' zamyslí se ''Já ani nevím.'' usměje se
Michaela- ''Ale když se to vezme k obtížnosti zaměstnání, ...tak je to úplně jedno, né vážně, jak to děláte, měl jste někdy vůbec takový strach, že jste nedokázal ani hnout prstem, než něco učiníte?'' usmívá se

Semir- ''Co si asi povídají?''
Andrea- ''To nevím?'' pokrčí rameny stejně jako Michaela ráno u nehody
šéfová- ''No, jak znám Toma, tak se určitě vychvaluje, nebo říká nesmysli.'' směje se
Semir- ''A nebo lže.''
šéfová- ''No vždyť.'' ušklíbne se
Andrea- ''Jak dlouho to ještě potrvá?''
Semir- ''Až mu dojdou síly.''
Andrea- ''A to bude kdy?''
šéfová- ''Nejspíš nikdy.'' povzdychne si
Semir- ''Měl by tam někdo jít.''
Andrea a šéfová se podívají na Semira.
Semir- ''No dobře, jdu tam já.''

Semir tam příjde
Tom- ''A láska je taky chemie?''
Semir- ''Ale ano, určitě.'' chechtá se
Tom- ''Nech si toho!''
Semir- ''Jak vám jde výslech?''
Tom- ''Ale dobře.''
Semir- ''Co jste sepsali?''
Tom a Michaela se na sebe podívají a řeknou- ''Máte něco nového?''
_______________________________________________________________________________________________________________
Semir- ''Ano, Andrea a její mozek s počítačem vypátrali že dnes ráno jelo po dálnici jen jedno černé Alfa romeo které patří Julii Zimmerové, která pracuje....''
Michaela- ''...cože? Julie? Je to učitelka Anglického jazyku a moje kamarádka, to není možné.''
Semir- ''No tohle jsem chtěl přesně říct.''
Tom- ''No určitě.''
Semir- ''Nech si toho!'' oplatil mu to ''Nebo řeknu ostatním na co ses ptal.''
Tom- ''Jó.., jasně.''
Tom a Michaela jdou před kancelář šéfové.
Tom- ''A kam to bude teď?''
Michaela- ''Co? Zavolám si Taxi.''
Tom- ''Ale to ne, rád vás odvezu domů.''
Michaela- ''Opravdu?''
Tom- ''Máme prý pomáhat a chránit.''
Šéfová to uslyší.
šéfová- ''No to spíš bourat a ničit, ne?''
Michaela se směje.
Tom- ''To není pravda.''
šéfová- ''Že ne?'' ušklíbne se a postaví mezi dveře, nyní může pokračovat, ale nejdřív se opře o rám dveří ''Tak třeba..., minulí týden se díky vám mohla dělat nová dálnice A59 a to vůbec nezmiňuji kolik aut jste přitom sešrotovali, špatně se mi to tenkrát počítalo a počet sešrotovaných aut šel přes 700 aut odhadem.''
Tom- ''Ale šéfová, my jsme za to nemohly, byla dopravní špička.''
šéfová- ''Vždyť já vím.'' směje se
Tom- ''Tak já vás odvezu domů.'' na Michaelu
Michaela- ''Tak dobře. Na shledanou.'' na šéfovou
šéfová- ''Na shledanou.''
Tom a Michela jdou k autu a Tom jí předběhne a otevře Michaele dveře od auta a zavře za ní.
Michaela- ''No, vy jste ale gentleman.'' usměje se
Tom- ''Díky.'' ušklebí se ''To vy jste zase krasavice kterou tohle auto ještě nevidělo.''
Michaela- ''To proto, že je úplně nové.'' usmívá se ''Ne?''
Tom- ''hmm...'' ušklíbne se ''Máte pravdu...'' začervená se
Tom odváží Michaelu k ní do bytu.
Michaela- ''Ale opravdu to nebylo nutné.''
Tom- ''A co?''
Michaela- ''Že mě takhle odvážíte.''
Tom- ''Už je stejně pozdě a poslat tak krásnou slečnu takhle pozdě večer samotnou.'' usměje se
Michaela- ''Ahhh.'' začne se pomalu červenat ''Ale to by chtělo nějakou odměnu, ne?''
Tom- ''A jakou?''
Přijedou před byt Michaely.
Michaela- ''No tak třeba,...nechcete na kafe nebo tam mám víno?''
Tom- ''Jestli vám to nevadí, tak bych jsem šel, no?''
Michaela- ''Ale vůbec ne.''
_______________________________________________________________________________________________________________
Michaela a Tom jdou do jejího bytu.Když už tam vešly tak -
Michaela- ''Tak tady bydlím.''
Tom- ''Krásný, útulný... hodí se k Vám.''
Michaela- ''Děkuji, ale prosím Vás, už mlčte, nebo mě přivedete do rozpaků.''
Tom se kouká na fotku Michaely když jí bylo ještě 20 let.
Tom- ''To jste vy?''
Michaela- ''Ano.''
Tom- ''Tam bych vás vůbec nepoznal.''
Michaela- ''A to mám prát jako lichotku nebo že jsem zestárla?''
Tom- ''Samozdřejmě že jako lichotku.''
Michela- ''Tak to jo.''
Tom- ''Kde jste byla na té fotce?''
Michaela- ''V Bulharsku.''
Tom- ''Nádhera, opravdu.''
Michaela- ''Tak co si dáte? Kafe a nebo to víno?''
Tom- ''To co si dáte i vy.''
Michaela- ''Tak vás poprosím o to aby jste otevřel to víno, jo?'' podává mu flašku vína
Tom- ''Ale rád.''
Tom otevřel víno a Michaela vyndala nějaké zákusky aby měli i co jíst.
_______________________________________________________________________________________________________________
Mezitím se Julie připravuje co udělá Michaele dále. Julie se chce totiž stát ředitelkou školy na které učí, jenomže Michaela taky a je lepší a proto bude nejspíš ona ředitelkou školy.
_______________________________________________________________________________________________________________
''Ps: tak kde jste skončili s písní, jinak to je úplně jedno, jak chcete''
Mezitím u Michaely v bytě...-
Michaela a Tom se náramně baví a mezitím mezi nima přeskočí jiskra a oni si dají první polibek a pak další a další a další a.....
_______________________________________________________________________________________________________________
Na služebně už sou všichni až na Toma ten je mezitím pořád v posteli a spí.
Semir- ''Kde je Tom?''
Andrea- ''To netuším lásko, asi zase zaspal.'' a dá mu pusu
Semir- ''Tak snad pohne zadkem a bude tu co nevidět.''
Hotte- ''A víš kdy odešel včera ze služebny a s kým?v
Semir- ''S Michaelou Breierovou?''
Hotte- ''Tak vidíš, dnes ti klidně budu dělat parťáka já jestli chceš.'' ušklíbne se
Semir- ''Ne díky.'' opovrhne svým kolegou
Hotte- ''Škoda, ale kdyby přece jenom...''
Semir- ''Ne díky...''
Semir nastoupí do auta a jede směrem k dálnici A2. Andrea a Hotte se mezitím ještě baví.
Andrea- ''Nesmíš jít na něj tak zhurta, asi ho nebaví bourat samotného.'' usměje se
Hotte- ''Asi jo a nebo potřebuje svědka že za to může ten druhý řidič.''
Andrea- ''Nebo to.'' zasmějí se společně
Na služebnu příjde šéfová.
šéfová- ''Dobré ráno.''
Andrea a Hotte- ''Dobré ráno šéfová.''
šéfová- ''Semir je na dálnici?''
Hotte- ''Ano je.''
šéfová- ''A Tom je sním?''
Andrea- ''Není, dnes ještě nepřišel.''
šéfová- ''Co že? A kde je?''
Andrea- ''To netuším šéfová.'' pokrčí rameny a udělá její známou grimasu
šéfová- ''Tak uvidíme.''
Hotte- ''Dáte si kafe šéfová?''
šéfová- ''A víte že jo?'' usměje se
Hotte- ''Hned vám ho přinesu.'' a běží do kuchyňky
Andrea a šéfová se na něj dívají jak tančí v kuchyni.
šéfová- ''A to dělá normálně?''
Andrea- ''Ne, asi už to kafe měl a to hodně silný.''
šéfová- ''Asi jo.'' a jde do své kanceláře
Michaela stále spí a Tom je už obléknutý a vaří snídani pro něj a Michaelu. Michaelu probudila vůně míchaných vajíček a šla v krátké fialovo-černé košilce do kuchině.
Tom- ''Dobré ráno lásko.'' a dá Michaele veliký polibek
Michaela- ''Dobré ráno Tome.'' natáhne k němu ruku a pohladí ho po tváři
Tom- ''Tady snídaně pro mojí drahou.'' a podává jí vajíčka
Michaela- ''Děkuji, nemáš být náhodou v práci?''
Tom- ''V práci?''
Michaela- ''Jo v práci, já mám volno, ty taky?''
Tom- ''....'' dá Michaele pusu a odejde ''Musím jít, zapomněl jsem, ahoj.''
Michaela- ''Pa.'' a mává mu na rozloučenou
Hotte přinesl šéfové kafe.
Hotte- ''Tady je.'' a podává kafe šéfový
šéfová- ''Děkuji Herzbegre.''
Hotte- ''Není zač.''
šéfová- ''Tom ještě nepřišel?''
Hotte- ''Zatím ne.''
šéfová- ''.....'' jenom si povzdechla
Tom najednou v trhne do služebny jako by se nechumelilo úplně udýchaný.
Tom- ''Ahoj Andreo.''
Andrea- ''Ahoj Tome. Šéfová..., už je tady.'' zavolá na svojí nadřízenou
šéfová- ''Tome...., to je taky dost že se ukážete.''
Tom- ''Strašně se omlouvám zaspal jsem.''
Hotte- ''A s kým?''
Tom- ''A s kým ty Hotte, s dušenou šunkou?''
Hotte- ''Fakt vtipný, hahaha chceš i zatleskat?''
Tom- ''Jo to by bylo dobrý.''
šéfová- ''Já, jak na vás tak koukám, tak si někdy myslím, že nejsem na dálniční policii, ale v blázinci.'' povzdechne si
Andrea dodá- ''To já taky šéfová, ...já taky...''
_______________________________________________________________________________________________________________
Semir přijede na služebnu a všimne si Toma.
Semir- ''Zase pozdě pane Kranichu?'' utahuje si ze svého parťáka
Tom- ''Dobré ráno pane komisaři Gerkhane, už jste sešrotoval auto?''
šéfová- ''No co jsem říkala? Jako v blázinci.'' a odejde do své kanceláře vypít si kafe
Tom a Semir jedou v BMW po dálnici.
Semir- ''Tak co? Jaký to bylo?''
Tom- ''A co jako?'' nechápe zaskočený Tom, co po něm Semri chce
Semir- ''Jen se nedělej.''
Tom- ''Ty jeden zvědavče, kdo je zvědavý bude brzo starý, sice u tebe to už neplatí tobě bychom mohli říkat dědo.''
Semir- ''Nech toho, jsem o jeden rok mladší než ty dědku jeden.''
Semir a Tom jedou a hádají se a nevšimli si že ještě před chvílí si volali s Andreou a šéfovou a nezavěsili. Andrea i šéfová se smějí a Semir s Tomem se divý odkud je ten smích.
_______________________________________________________________________________________________________________